Komentāri
Vēsturiski foto: Dziesmu duelis pirms 13 gadiem
Publicitātes foto

Šonedēļ jau vēstījām, ka pie kanāla TV3 skatītājiem jau pavisam drīz atgriezīsies jautrā muzikālā spēle “Dziesmu duelis”. Piedāvājam ieskatīties vēsturē, kāds šis šovs ar Baibu Sipeniece-Gavari, Normundu Jakušonoku un Uldi Marhilēviču izskatījās tālajā 2004. gadā.

21. gadsimta pirmajā desmitgadē “Dziesmu duelis” kanālā TV3 tika izrādīts trīs sezonu garumā, un guva milzu popularitāti Latvijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nu atkal tas no jauna ar iemīļotajiem varoņiem uzmirdzēs piektdienu vakaros, bet, kamēr vēl tikai gaidām ceturtās sezonas sākumu, kuru, starp citu, arī Tev ir iespēja vērot klātienē, iegrimsim vēstures arhīvā, kur apskatīsim šova pirmsākumus.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl