1 komentārs

LNT Brokastu ziņkāre šoreiz apstājusies pie velokurjeru darba noslēpumiem – kā tas ir – visu laiku braukāt pa pilsētu un cik daudz šie puiši dienā nobraukā.

Tikties ar velokurjeru Jāni devās Oskars, kurš arī bija gatavs uz savas ādas pārbaudīt – kā tas ir velokurjera ikdienas režīmā traukties cauri pilsētai. Jānis ar šo rūpalu nodarbojas jau sešus gadus un pa šo laiku ir apguvis pilsētu teju līdz perfekcijai. Šis darbs viņam arī ļāvis fiziski sevi uzturēt – viņš pat ir 2011. gada Pasaules čempions – kravas velo kurjers.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai izbraukātu līdzi Jānim, Oskars devās arī uz velo veiklau, lai noskaidrotu – kās būtu optimālākais risinājums. Kā Oskaram gāja un ko par velokurjera ikdienu stāsta Jānis, skaties video.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl