Valteru Krauzi skolotāji salīdzinājuši ar Jāni Jarānu

1 komentārs

TV raidījumu un pasākumu vadītājs Valters Krauze ar šā brīža nodarbošanos ir ļoti apmierināts, kaut, apgūstot aktiermākslu, vēlējies spēlēt Hamletu.

Šīs nedēļas otrajā dienā ”garšas mednieki” dodas uz Madonu – vietu, ko par savu bērnības pilsētu dēvē raidījumu un pasākumu vadītājs Valters Krauze.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valtera Krauzes dzīve vistiešākajā nozīmē sākusies tieši Madonā, jo viņš pasaulē nācis Madonas slimnīcā. ”Man vēl bērnībā mamma teica: ”Smuki tā kā sivēns – bez matiem, bez uzacīm, bez skropstām. Bet tad es kaut kādos divos gados biju blondīns – ar čirkainiem blondiem matiem,” atklāj Valters Krauze. Viņa bērnība garšojusi pēc meža zemenēm, pēc avenēm.

”Kad es mācījos Tautas kino aktieru studijā, Daina Matīsa mūs vērtēja un teica: ”Krauze Otello diez vai spēlēs, bet viņš varētu būt kaut kas uz to modi kā Jānis Jarāns, kā Pēteris Liepiņš”. Man likās ko, kāpēc, es taču Hamletu gribu [spēlēt]. Bet ar šo izvēli esmu ļoti apmierināts,” teic Krauze.

“Garšas mednieku” piedzīvojumu Madonā skaties galerijā!

Vairāk skaties video!

TOP komentāri

  • pilnīgi piekrītu
    0 0 0

    pilnīgi piekrītu

    un atkal viena žilka(blondā) visiem liek 8, uzvara rokā!!!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl