“Valstī viss ir kārtībā” piektdien viesojās Solvitas Āboltiņas šoferis

Komentāri

Piektdien humora šovā “Valstī viss ir kārtībā”, kā vienmēr, viesojās ļoti kolorīti personāži. Ņemot vērā skandālu, kas saistīts ar Solvitas Āboltiņas pārgalvīgo braucienu pagajušajā nedēļā uz svinīgo pasākumu Saloču robežkontroles punktā, viens no studijas viesiem bija arī Saeimas priekšsēdētājas šoferis Kārlis jeb valsts pirmā stūre.

Kā zināms, spriežot pēc kāda aculiecinieka video, Solvitas Āboltiņas ar pavadošu svītu uz šosejas sasniegusi pat 150 kilometru stundā lielu ātrumu, kas ir rupjš satiksmes noteikumu pārkāpums. Tāpēc humora šovs ”Valstī viss ir kārtībā” nolēma izprašņāt, iespējams, galveno vaininieku visā šajā stāstā – viņas šoferi jeb valsts pirmo stūri Kārli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā atzīst pats šoferis, nofilmētais ātrums bijis tajā brīdī, kad viņš ”metis zemē”. Kārlis arī apstiprināja, ka Saeimas priekšsēdētāja no tiesas ceļā iemigusi, jo viņš viņu, manevrējot starp automašīnām, ”ieaijājis” miedziņā.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl