2 komentāri

Kamēr citi jau pošas tālākai svinēšanai, jo tomēr priekšā vēl vairāk kā divas pilnas brīvdienas, vēl kāds laiski slāj pa māju, nekur nemaz negrasīdamies iet. Tiem piedāvājam apskatīt humora šova Valstī viss ir kārtībā Vecgada vakara raidījuma labākos brīžus.

Viņi 31. decembra vakarā noskaidroja gada labāko sadarbību, saderīgāko pāri, drošāko mandātu Saeimā, spilgtāko citātu autorus un daudz ko citu. Šoreiz apskatīsim, kurš ieguvis Gada mandātu, kas, protams, ir neviens cits jeb neviena cita kā Solvita Āboltiņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Humora šova Valstī viss ir kārtībā komanda – Jānis Skutelis, Baiba Sipeniece-Gavare, Valters Krauze un tā vadītājs Zuarguss -, ņemot vērā Solvitas Āboltiņas izgājienus uzreiz pēc Saeimas velēšanām, visiem skatītājiem 2015. gadā novēlēja tādu veiksmi kā viņai, kā arī lai katram būtu pa savam (peļu) Junkuram.

TOP komentāri

  • Ina
    0 0 0

    Ina

    Bēdīgi. Raivis ir no -padsmitgadiem uzticami, pašaizliedzīgi savu dzīvi pakārtojis Tēvzemes aizstāvībai, nacionālo vērtību saglabāšanai. Un, kad sakarā ar bērniņa nākšanu pasaulē, pirmoreiz ir paņēmis kādas pārs' desmit dienas, izrādās, ka nu viņš ir gandrīz vai lielākais nelietis valstī. Bieži tāda nepelnīta apriešana izraisa neizpratni. Vienīgais, varbūt par naudasmaisiem trūkst drosmes /stāsta, ka arī par klusēšanu kādam kādreiz algu maksājot/.
  • Bumbieris

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl