Valstī viss ir kārtībā ciemos atkal Muris un Kuzja

Komentāri

Vecgada vakars jau aizritējis, pirmie solījumi un apņemšanās nodoti, laimītes izlietas, un dzīve var turpināt savu ierasto gaitu. Vai 2014. gada pēdējās stundiņas pavadīji kopā ar radījumu Valstī viss ir kārtībā? Šis bija gada noslēguma raidījums, kurā humoristi noskaidroja gada labāko sadarbību, saderīgāko pāri, drošāko mandātu Saeimā, spilgtāko citātu autorus un daudz ko citu. Nominācijā Gada pāris uzvarēja Nils Ušakovs ar savu jauno dzivesbiedri, bet ko par to domā viņa kaķi? Muris Kuzja viesojās studijā, lai par to pastāstītu.

Abi kaķi nebija mierā ar jauno sistēmu, jo saimnieka sieva tagad paņem ļoti daudz uzmanības, neatvēlot nabaga dzīvnieciņiem gandrīz pilnīgi neko. Muris un Kuzja sūdzējās par to, ka nedrīkst mājās vairs palaist savus nagus, kad vien iegribas, nav vairs kāds, kurš pakasītu aiz auss… Ak, šīs, ļaunās pamātes! :)

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl