“Valstī viss ir kārtībā”: Belēviča šarmantās desas

Komentāri

“Kam gan to zināt?” jautāja ārsts un farmaceits Dr. Guntis Belēvičs, kurš žurnālistiem Jānim Gestem un Ingai Spriņģei tā arī neatbildēja, cik liels sāls daudzums ir viņa briežu gaļas desās, piebilstot, ka to nemaz nav nepieciešams norādīt. Sīkāks šīs tēmas iztirzājums, protams, no asprātīgajiem humora šova “Valstī viss ir kārtībā” dalībniekiem – Jāņa Skuteļa, Baibas Sipenieces-Gavares un Zuargusa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl