Vakariņu šovā notikusi kārtīga vegānu izsmiešana saimnieka Oskara un Dāvja Valdnieka vadībā

”Vakariņas četratā” šonedēļ sapulcējusies īpaši jautra kompānija bez aizspriedumiem. Kā otrā viesus ciemos uzņem radošā personība Līga Rīga. Viņas gatavotie veģetārie un vegānu ēdieni kļūst par iemeslu vispārējai jautrībai un simpātiska sarkasma pilnu jociņu sērijai.

Atpakaļ uz rakstu

16 komentāri

 • Tante

  Tante

  Tie, kuri uzskata, ka puiši smējušies par meiteni - Līga nemaz nav vegāne, viņa ir veģetāriete, vienkārši kūka bija vegānu stilā. Smējās par vegāniem kā šlaku, kas tiešām kļuvusi pārāk kareivīgi agresīva, par meiteni tur neviens nesmējās.
  • Kā tad

   Kā tad

   Kā tad Oskara “Vai veģetārieši maz prot gatavot!” Un tieši veģetārieši nerespektē gaļēdājus. Vai nu apsmēja gan, vai šie “puiši” sava zemā intelekta līmeņa dēļ nezin atšķirību starp vegāniem un veģetāriešiem. Meiteni jau neapsmēja, bet viņas dzīvesveidu gan. Ja veģetārietim pasaka, ka veģetārieši ir stulbi, nesakot neko par konkrēto cilvēku, tas tak nenozīmē, ka konkrēto cilvēku tas neaizvaino.
 • kk

  kk

  Malači, nolika pie vietas tos vegānus! Savairojušies kā tāda sekta! Vegāns = cilvēks ar uzmanības deficītu, kas nezina citu veidu, kā pievērst sev uzmanību, kā analizējot sava kuņģa saturu visās iespējamās publiskās vietās.
  • Nē
  • Mefistofels

   Mefistofels

   Bet ja mēs pēkšņi sāktu būros audzēt cilvēkus, lai barotu ar tiem lauvas zooloģiskajā dārzā? Un sievietes mākslīgi apaugļotu pret viņu gribu, lai mēs pēctam varētu mieloties ar viņu gardajiem embrijiem? Tad taču tas būtu pret tavu morāli, Svētais Gars.
   • Nē atbild Mefistofelim

    Nē atbild Mefistofelim

    Doma pareiza, bet pat mani sašķebināja. Par izdomu +, bet pretīgi.
   • Kukū

    Kukū

    Olas nav vistu embriji, bet gan olšūnas. Vistas embrijs būtu apaugļota ola.
 • Emocionālā inteliģence

  Emocionālā inteliģence

  Atnākt pie kāda ciemos un izrēkties no sirds! Manieres ar lielo M!
  • p

   p

   Tieši tā! Kompānija jutās forši un brīvi, neviens tur netika apvainots! Pirmā nedēļa, kad šo šovu interesanti skatīties, apriebies, ka visi uzspēlē, cik perfekti pavāri un izliekas kameru priekšā!
 • Tas tomēr ir par daudz!

  Tas tomēr ir par daudz!

  Viņa centās, darīja, gribēja parādīt savu dzīvesveidu, bet viņi apsmej... un vēl TV kameru priekšā, nu šitik cūciski uzvesties visas Latvijas priekšā. Vismaz varēja izrādīt cieņu. Viņa arī neko neteica, kad Dāvis viņai iedeva šķīvi “ar vismazāk gaļas”. Īsts veģetārietis pat nepieskartos ēdienam, kurš ir vienā šķīvī ar gaļu. Bet viņa pat biezeni no tā šķīvja apēda, izrādīt cieņu, cenšoties izvairīties no mērces. Īsts veģetārietis to Dāvi būtu pasūtījis ar visu viņa mērci. Un viņas vietā, štrunts par to balvu, es tos divus apsauktu pāris necenzētos vārdos un paskaidrotu elementāras uzvedības normas un cieņas nozīmi, ko zina pat bērni!!
  • ...

   ...

   Tik agresīvu komentāru var ierakstīt tikai vegāns, acīmredzot gaļas neēšanai ir kaut kāds sakars ar nerviem - visi tie vegāni tādi histēriski. Jociņi bija gaumīgi, meiteni neviens neizsmēja.
   • Tas tomēr ir par daudz!

    Tas tomēr ir par daudz!

    Neesmu vegāns, bet veģetārietis! Izglītots cilvēks zinās atšķirību. Neraksto neko agresīvu, tikai saku, ka katram pašam izlemt, ko ēst un ko nē. Bet uzņemot viesus jāpasniedz to, kas garšo pašam, protams, porcijas pielāgojot katram viesim tā, lai tajās nebūtu produktu, ko konkrētais cilvēks neēd. Tu tak vienkārši neliksi biešu salātus tam, kas bietes neēd, bet, ja Tev tie garšo, Tu tos liksi sev un pārējiem, kam arī garšo.
 • IQ pārāk augsts

  IQ pārāk augsts

  ĒST GAĻU LABI. NEĒD GAĻU - NEESI CILVĒKS. Labs piemērs ar cilvēku, kurš savu identitāti cieši sasaistījis ar savu uzturu, ka mazliet aizraujās līdz brīdim, kad sāk jau uzvesties nožēlojami.
  • Lote

   Lote

   Par kuru no visiem tu šo domāji? Man šķiet, ka visi četri uzvedās forši - brīvi, nepiespiesti. Viens otru draudzīgi uz zoba pavilka, ko aizspriedumainiem ļaudīm nesaprast.
  • Tas tomēr ir par daudz!

   Tas tomēr ir par daudz!

   Manuprāt, “IQ pārāk augsts” sarkastiski izsakās par Oskara manierēm.
 • Bobs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!