1 komentārs

Kā zinām, franču virtuvei piemīt neparastuma šarms un spēja pārsteigt. Kādreizējā kamaniņu braucēja, četru olimpisko spēļu dalībniece Iluta Gaile Albērvilas olimpisko spēļu laikā 1992. gadā nogaršojusi strazda gaļu, domājot, ka tas ir cālis.

”Tur bija tāds kā zviedru galds un viens pavārs… un tādas mazas tā kā cālīšu…, un tā gaļa tāda tumša, tumša. Un es viņam prasu, kas tas ir. Un kā jau franči – viņi nerunā angliski. Es prasu: chicken? – Jā, little chicken. Beigās izrādījās, ka tas nekāds “čikens” nebija. Tas bija strazds,” atceras olimpiete.

Strazda gaļa bijusi pasīksta. ”Nekas tāds super nav. Es esmu arī varžu kājiņas ēdusi, un vispār man franču ēdieni garšo,” atzīst Iluta.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl