Vai Ulvis Zani redz kā savu bērnu māti?

Komentāri

Ulvim ir priekšstats par ģimeni, bet viņš nezina, kā līdz tai tikt realitātē, savu vīru novērtējusi šova Precos ar svešinieku dalībniece Zane.

”Man liekas, viņš skatās uz lielu ģimenes bildi pie sienas ar smaidīgu sievu rozā kleitā, lielu māju fonā un bērniem zaļā zālītē, bet viņam nav ideju par to, kā to visu radīt. Viņam ir gatavā bilde, ko viņš redz, bet viņš pats  nav sapratis procesu, kā līdz tam visam tikt,” šova Precos ar svešinieku dalībnieku Ulvi novērtējusi viņa sieva Zane.

”Mūsu problēma ir komunikācijas trūkums vai nespēja izrunāt lietas,” par šā brīža sajūtām runā Zane, savukārt Ulvim šķiet, ka Zane nav īstā, ar kuru viņam dibināt ģimeni. ”Tās nav tādas jūtas, tādas emocijas, kādām jābūt, veidojot attiecības,” atklāts ir Ulvis. Nu pāris sēdies pie sarunu galda, lai pārrunātu savstarpējo attiecību izaugsmi.

”Svarīgi, ka abas puses, kas veido attiecības, ka viņi saprot to, ka attiecības ir iespējamas pie nosacījuma, ka abas puses kaut ko dara un tajās investē. Strādāt pie attiecībām nozīmētu saprast, ka mēs maināmies, attiecības mainās un ka mums ir jābūt gataviem augt līdzi attiecībām,” norāda mācītājs Sandis Ratnieks.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl