Vai Uģim iepatiksies Zane?

4 komentāri

Latvija ir maza. Divi šova Precos ar svešinieku pāri ir nejauši satikušies un nolēmuši četratā apmeklēt krogu. Vēlāk notiek pāru otrā satikšanās – nu jau plānota un organizēta.

Pāru pirmā nejaušā satikšanās un pieredzes apmaiņa pamudina Uģi un Zandu viesos uzņemt otru šova Precos ar svešinieku pāri – Ulvi un Zani. Namatēvā Uģī patiesu interesi rada viešņas Zanes neparastā ēdienkarte, par ko abi aizrautīgi diskutē.

Kas vieno Uģi un Zani un kā izvērtīsies ”dubultrandiņš” ar lieciniekiem, skaties jau šovakar plkst. 21.00 TV3 un TVPlay.lv!

TOP komentāri

 • ;)
  +7 +7 0

  ;)

  būtu jauki, ja uģis un zane saietu kopā, viņi to ir pelnījuši, bet iedomīgā blondīne varētu veidot pāri ar iedomīgo uvi
 • marta
  +2 +2 0

  marta

  Kad bija pirmias šova raidījums,atzīšos godīgi,savā galvā tā arī biju salikusi Zani ar Uģi un Zandu ar Ulvi,bet eksperti lēma savādāk,bet redzams,ka tur nošāva griezi:(ceru,ka Zanda pametīs Uģi un viņš uzrunās Zani...viņi varētu būt ļoti jauks pāris!;)Lai viņiem abiem izdodas!!!!
 • liepa
  0 0 0

  liepa

  Veģetāriete nevarēs sadzīvot ar visēdāju! Veģetārieši baigi uzspiež savu viedokli un strādājošs vīrietis to nevar izturēt! Zanes veģetārisms ir nopietns iemesls, kā Jūs to nesaprotat???

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl