Vai gribi no jauna iepazīt Kristapu Rasimu? Skaties aktiera monoizrādi TVPlay

Pievienot komentāru
Vai gribi no jauna iepazīt Kristapu Rasimu? Skaties aktiera monoizrādi TVPlay
Foto: F64

Kristaps Rasims šopavasar devās tūrē pa Latvijas pilsētām, lai skatītājus iepazīstinātu ar savu muzikālo monoizrādi Personības dalīšanās. Jau no 25. oktobra varēsi izrādi vērot arī TVPlay.

”Tas būs savdabīgs stand-up, kurā skanēs arī paša sacerētas miniatūras. Vairāk neko neatklāšu, jo gribu, lai publika padomā un paši saprot, kas tas ir,” tā šovasar par savu monoizrādi atklāja Kristaps. Savukārt Izrādes režisors ir Valdis Pavlovskis norāda: ”Jaunā izrāde nedaudz būs provokācija”.

Runājot par savu ”radošo vēsturi”, mākslinieks stāsta, ka bieži sevi redz, skrienot īsās bikšelēs pa pļavu vectēva mājās Latgalē. ”Sarunājos pats ar sevi, ar kaķiem, ar ģitāru (arī latgaliski, krieviski un angliski). Vairākkārt esmu apcerējis domu par iešanu nāvē sieviešu dēļ: Džuljetas dēļ – divpadsmit reizes, Britnijas Spīrsas dēļ (bērnībā!) – vienu reizi, Alises dēļ – vienu reizi (tad pārdomāju), Zentas dēļ (no dusmām) – vienu reizi, šmakovkas dēļ – vienu reizi (nav sieviete!),” smejas Kristaps.

Foto

Par sevi viņš vēl teic, ka atsaucas uz vārda Jezups, dziedot publiskās vietās, un pelna maizi ar muti, bieži identificējoties ar iedomu tēliem, tostarp populāriem latviešu un ārzemju māksliniekiem un dzīvē sastaptiem tipāžiem.

”Komunicējot ar un par mīļiem cilvēkiem, bērniem un sirmgalvjiem, varu kļūt bīstami sentimentāls,” par sevi teic Kristaps Rasims un atzīst, ka vēl neesot īsti sapratis, vai aktieris, mūziķis, pasākuma vadītājs, vīrs, tēvs, latvietis un latgalietis ”ir diagnoze, profesija, pārliecība vai vienkārši cilvēka sūtība”.

No skatuves līdz ekrānam, cauri dzīves atziņām, dziesmām, nospēlētām un vēl nenospēlētām lomām – tas viss būs atrodams Kristapa Rasima jaunajā muzikālajā monologā Personības dalīšanās.

Foto: Kristaps Rasims UgunsGrēkā un Izklausies redzēts

Lasi vēl