Vai gaidāmi vēl vieni “Koru kari”?

Komentāri

Pagaidām, nē… Taču diemžēl tiem, kam bija vēlme parādīt sevi no labākās dziedošās puses, būs jāuzgaida vēl mazliet. Tomēr intriganti gan noteikti kaut ko jau gaida – ņemot vērā izsludināto pieteikšanos, vai no visu tik iemīļotā Rīgas Zelta kora sagaidāms, kas jauns?

Dalībnieku atlase, ciemošanās radio – tas noteikti par kaut ko liecina. Ašākajiem informācijas meklētājiem un interneta pārzinātājiem jau kādu laiku ir zināms, ka aktivizējies ir Rīgas Zelta koris, jo tika izsludināta jauna dalībnieku atlase, kas norisinājās pagājušajā nedēļā, 8. un 9. augustā.

Dienu pirms tam nepilnā sastāvā koris viesojās Radio Pieci, kur Marta Līne jauniešus kārtīgi izprašņāja par tuvākiem un tālākiem plāniem. Kā atklājas, “zelta” balsis patiesi aktivizējas un sagaidāmas koncertprogrammas oktobrī un novembrī, kā arī uz Ziemassvētkiem. Sīkāk skatieties nelielajā intervijā.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl