Vai Balvu Gunārs un Eglīte slepus turpina tikties?

48 komentāri
Vai Balvu Gunārs un Eglīte slepus turpina tikties?
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Šovs ”Piecērt Eglītei!” ir noslēdzies, daiļajai Līgai Eglītei izvēloties dzejnieku Mairi Daiļo Liepiņu. Abi jau pošas baudīt galveno balvu – atpūtu  ‘’Wellton Riverside SPA Hotel’’, taču paralēli zvaigzne turpina komunicēt ar Gunāru no Balviem. Kā Skaties.lv ziņo abu fani, pāris esot redzēts kopā. Skaties.lv vērsās pie Līgas un Gunāra, lai noskaidrotu, vai un kā turpinās abu stāsts.

Kā sarunā ar Skaties.lv neslēpj Gunārs, viņam Eglīte dikti simpatizējot, un, lai arī skaistule viņu šovā neizvēlējās, viņš gatavs Eglītei dot iespēju. Viņš kā īsts vīrietis izlēmis ļaut Līgai visu saprast pašai. Un ilgi nebūšot jāgaida.

”Tam dzejniekam nav enerģijas, domāju, ka tas ir tukšs variants. Neuzbāžos Līgai, bet ļauju, lai pati visu apdomā. Esmu gatavs Līgai dot otro iespēju izvēlēties īsto šova uzvarētāju – mani,” sarunā ar Skaties.lv paziņo Gunārs.

To, ka interese par Gunāru viņai joprojām ir, Skaties.lv apstiprina arī Līga. Pēc šova filmēšanas viņai bijušas darba pilnas rokas, tāpēc mīlas lietas palikušas otrajā plānā, bet nu Līga gatava pārbaudīt savas izvēles pareizumu.

”Plānoju tuvākajā laikā aizbraukt pie Gunāra uz Balviem. Mairis? Viņš neko par to nezina,” sarunā ar Skaties.lv smejas Līga.

Skaties.lv saņēmis ziņas no lasītājiem, kuri uzdodas par Balvu iedzīvotājiem un apgalvo, ka Līgu jau redzējuši Balvos, pastaigājoties kopā ar Gunāru. Līga uz šīm runām var atbildēt vien ar sev raksturīgo viltīgo smaidiņu, bet Gunārs šīs baumas komentē šādi.

”Bet ko gan jūs domājat – 34 gadus jaunāku meiteni palaist garām? Pagaidām neko nekomentēšu – lai paliek intriga. Taču šis stāsts vēl turpināsies,” viltīgi nosmej Gunārs.

Šobrīd Līgai priekšā vairāku dienu SPA atpūta kopā ar šovā izvēlēto Mairi. Līga atklāj, ka pēc spēles abi turpina sazināties un satikties. Vai atpūta ‘’Wellton Riverside SPA Hotel’’ abus satuvinās vēl vairāk un Līga aizmirsīs par braukšanu uz Balviem?

Spied TE un noskaties sēriju ar Gunāra piedalīšanos!