Vai atceries šovu? Grāveļa faktors, Oliņš pieceļas kājās un Greifānes uzvara – Dejo ar zvaigzni!

1 komentārs
Vai atceries šovu? Grāveļa faktors, Oliņš pieceļas kājās un Greifānes uzvara – Dejo ar zvaigzni!
Foto: Toms Norde

Laiks lido vēja spārniem un pulkstenis tam līdzi, jo drīz jau tas sitīs gadumiju. Portāls Skaties.lv atskatās uz sastrādāto, un viens no sarakstiem ir pilns ar televīzijas šoviem, kas mūs priecējuši ne tikai šajā gadā, bet arī pirms tam. Esam atskatījušies uz tādiem realitātes šoviem kā TV Zvaigzne un Calendar Live. Šoreiz kārta vienam no šā gada skaļākajiem notikumiem – kanāla TV3 šovs Dejo ar zvaigzni.

Atcerēsimies, ka 22. februārī uz Rīgas kinostudijas deju grīdas izgāja 11 pāri – 90. gadu rokgrupas zvaigzne Lolita Novikova jeb Lola un Andris Antuzevičs, Nekā personīga žurnālists Ansis Pūpols un Lesia Bogačova, kas šovu otrajā nedēļā atstāja kā pirmie, Latvijā zināmākais šefpavārs Elmārs Tannis un Elza Pole, kuri šovu atstāja priekšlaicīgi Taņņa kājas traumas dēļ, iespējams, skandalozākais pāris šovā, fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs un Marta Kalēja, personības trenere Anna Lieckalniņa un Jānis Strēlnieks, modele Diāna Kubasova un Kārlis Kemlers, biznesa dāma Svetlana Leva un Mārtiņš Kagainis, kā arī finālisti – Nacionālā teātra aktrise un seriāla Viņas melo labāk zvaigzne Evija Skulte un Raimonds Andersons, Latvijas lepnums Mārtiņš Oliņš un Ilze Jankovska, Dailes teātra aktieris Gints Grāvelis un Jeļena Tarana un šova uzvarētāja dziedātāja Liene Greifāne un Viktors Haritonovs.

Foto

Šo divu mēnešu laikā norisinājās ne mazums drāmu, skandalozu notikumu un pat potenciālu attiecību veidošanās, kā arī, protams, nesaskaņas pāru starpā, kas beigu beigās noveda pie tā, ka finālā iekļuva, iespējams, saskanīgākie deju partneri. Par trim no četriem fināla pāriem praktiski visu šova laiku klīda baumas par un ap iespējami potenciālajām attiecībām, taču visas tās tika kategoriski noliegtas. Arī šova uzvarētāja Liene Greifāne nenoliedza, ka viņas vīrs Igors ir izrādījis greizsirdības pazīmes, taču līdz ar šova beigām viss diezgan dabīgi noklusis.

Nedrīkst nepieminēt arī Aleksandra Sokolova izgājienu, kurš jau pēc otrā uznāciena atzinās, ka ir iemīlējies savā partnerē Martā Kalējā. Tā dēļ uz brīdi pajuka viņa pašreizējās attiecības, kā arī tiešraidē paziņoja, ka ir mēslsun abiem šovs bija beidzies jau pēc trešā uznāciena.

Par šova emocionālāko brīdi kļuva Mārtiņa Oliņa piecelšanās kājās no ratiņkrēsla fināla dejas brīdī, kas aizkustināja visu Latviju.

Neskatoties uz skatītāju un šova stingrās žūrijas komentāriem par to, ka tehnika starp visām zvaigznēm vislabākā ir tieši uzvarētājai, viņai stingru konkurenci sastādīja Mārtiņš Oliņš un Ilze Jankovska, kuri bija stabili līderi pēc pirmajiem uznācieniem, kā arī Gints Grāvelis un Jeļena Tarana, kurus burtiski dievināja internetā – viņi uzvarēja gandrīz visos balsojumus portālā Skaties.lv, kā arī Evija Skulte un Raimonds Andersons bija lieli pretendenti uz uzvaru.