Vai atceries šo šovu? Edgars Toretto, Santa Vintage un Neimanis jeb jaunās TV Zvaigznes!

Pievienot komentāru
Vai atceries šo šovu? Edgars Toretto, Santa Vintage un Neimanis jeb jaunās TV Zvaigznes!
Foto: Toms Norde

Portāls Skaties.lv, tuvojoties 2015. gada izskaņai, aizsāk īpašu rakstu sēriju, kurā atskatīsimies uz to, kas televīzijā sastrādāts, un darīsim to līdz pat janvārim, jo šovu ir daudz. Tieši tā – ielūkosimies vēsturē ne tikai šā, bet arī citu gadu šovos, jo noticis ir daudz un kuram gan nepatīk gremdēties atmiņās par skandaloziem, emocionāliem un pat spraigiem notikumiem, kas vēroti TV ekrānā. Tagad laiks ielūkoties realitātes šovā TV Zvaigzne, kurā Elijas ielas 6. stāvā vairāk nekā divus mēnešus norisinājās aizraujošs piedzīvojums un izaicinājums 12 spilgtu personību dzīvē.

Tā bija arī unikāla iespēja skatītājiem vērot, kā topošās zvaigznes mācās, cīnās, konkurē un pilnveidojas. Ik dienu dalībnieki dejoja profesionālu horeogrāfu vadībā, apguva runas meistarību un aktiermākslu, mācījās rakstīt montāžas plānus un scenārijus, organizēt filmēšanu, režisēt, asistēt, prezentēt un vadīt, lai pēc mazliet vairāk nekā diviem mēnešiem kāds no viņiem kļūtu par pilntiesīgu TV raidījumu vadītāju un zilo ekrānu zvaigzni. Pie dalībniekiem viesojās pieredzes bagāti režisori, scenāristi, producenti un operatori, aktieri un dziedātāji, fotogrāfi un raidījumu vadītāji, lai atklātu televīzijas darba aizkulises un dalītos zināšanās.

Foto

Šā šova laikā varēja vērot vairāk intrigu kā jebkurā citā dažu pēdējo gadu laikā – sākot ar dalībnieku, Neimaņa un Martas, iekšējo romānu, klēpja deju jau pirmajā ballītē, savstarpējās attiecību intrigas, kurās iesaistījās pat četri un vairāk dalībnieku, kā arī, protams, iespējams, spilgtākā persona TV Zvaigznes laikā – Kristīne Trušinska, kura šo nedēļu laikā pamanījās gan palikt stāvoklī, kā arī atzīties, ka ir nāvīgi slima ar dzemdes kakla vēzi.

Cik populāri tad īsti ir jaunie TV zvaigznes?

Beigu beigās uzvaru izcīnīja jaunais režisors Dzintars Neimanis, bet viņš ne tuvu nav lielākā “zvaigzne”, kas iznākusi no šova. Viņš pēc mūzikas gada balvas Zelta Mikrofons dienasgrāmatu vadīšanas pie apvāršņa parādījies vien nesen, kad iekļuva filmu festivāla Lielais Kristaps nominantu lokā par labāko īsfilmu. Taču gada šķērsgriezumā krietnu lielāku popularitāti ieguvuši tādi TV Zvaigznes dalībnieki kā Santa Vintage un Džokers, kuri ierakstīja kopīgu dziesmu un pat nofilmēja videoklipu, kas tik atzīts par sliktāko pašmāju klipu. Nedrīkst arī aizmirst tā dēvēto seksa ekspertu Edgaru Toretto, kuram dzīve pēc šovā pavadītā laika ir sagriezusies kājām gaisā, jo tagad gozējās tikai Rīgas smalkākajās vietās un ballītēs. Savukārt blondais grēks Viola kopš šova noslēguma jau paspējusi savu skandalozo dabu izrādīt citos spēles laukumos, proti, LNT realitātes šovā Lauku sēta, kurā tieši ar savu lielo izrunāšanos izpelnījās vislielāko atpazīstamību.

Iepriekš atrodama galerija, kurā vari apskatīt gan visus dalībniekus, gan izbalsošanas raidījumus, kā arī ballīti, kurā viņi visi vēlreiz kopā pamatīgi “atlaida”.