Komentāri
Vai atceries šo šovu? 88 tūkstoši balsu finālā un uzvara Rēzeknes korim – Koru kari!
Publicitātes foto

Šonedēļ portāls Skaties.lv aizsācis jaunu tradīciju līdz pat janvārim publicēt atgādinājumus par to, kas sastrādāts šajā un citos gados, lai pagremdētos atmiņās par lieliskiem brīžiem TV ekrāna priekšā vai pat auditorijā kādā no tiešraidēm vai filmēšanas laikā. Šoreiz piedāvājam bilžu atskatu uz kanāla TV3 šovu, kas noslēdzās 2013. gadā 28. aprīlī, Koru karu trešo sezonu.

Šova vadītāja loma togad (un arī iepriekšējās sezonas) tika uzticēta nevienam citam kā Laurim Reinikam, kurš šo uzdevumu izpildīja godam. Pēc tam, kad finālā neiekļuva neviens no Rīgas koriem, kā arī Dobeles Ceriņu krāsas koris, tajā par uzvaru cīnījās vairs tikai divi ansambļi – Cēsu Kamīnsarkanais koris un Rēzeknes Zaļo pakalnu koris, kas arī izcīnīja uzvaru, finālā sasniedzot vēl neredzētu balsu skaitu – 88 tūkstošus balsu. Beigu beigās ne tikai uzvara un 10 tūkstošu eiro liels laimests, bet arī vieta dalībai Pasaules koru olimpiādē, kas pēc gada norisinājās Rīgā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nelielu atskatu uz šovu piedāvājam zemāk atrodamajā galerijā!

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl