Uz viesnīcu viņi devās trijatā! Aculiecinieks fiksē, kā beidzās Eglītes un Gunāra randiņš

20 komentāri
Uz viesnīcu viņi devās trijatā! Aculiecinieks fiksē, kā beidzās Eglītes un Gunāra randiņš
ACULIECINIEKS

Pagājušās ceturtdienas naktī Rīgas bārā ”Liepa” satikās Līga Eglīte un Gunārs Sārtaputns. Kā Skaties.lv ziņo aculiecinieki, pārīša nakts nav beigusies līdz ar bāra slēgšanu pusnaktī. Pāris, pievienojoties vēl kādam vīrietim, naktī līksmi devies uz viesnīcu ”Viktorija”.

Gunārs, lai satiktu Eglīti, bija mērojis tālo ceļu no Balviem. Steidzoties pie Līgas, saimnieks nemaz neaizdomājies, kur Rīgā paliks un kā tiks mājās, taču par to jau parūpējās pati meitene – saimniekam tika saorganizēts numuriņš netālā viesnīcā.

Negaidīts pavērsiens – vai arī Mairim ir cita? Lasi TE!

Līga un Gunārs izbaudīja vakaru jaunajā Rīgas bārā ”Liepa”. Randiņa sākumā pāri safotografēja arī Skaties.lv fotogrāfs, kurš bija ieradies iemūžināt bāra atvēršanas svētkus.

Kā Skaties.lv ziņo bāra apmeklētāji, īsi pirms bāra slēgšanas ap pusnakti tapuši vēl pikantāki kadri. Saprotot, ka mediju fotogrāfs vairs nav tuvumā, Līga un Gunārs ļāvušies kaislīgākiem pieskārieniem.

Īsi pirms pusnakts pārim pievienojies vēl trešais. Kad bārs slēgts, visi trīs devušies uz turpat netālu esošo viesnīcu ”Viktorija”.

Skaties.lv trešajā randiņa biedrā atpazina Mateju, kurš arī piedalījās ”Piecērt Eglītei!” un kuru trešajā sērijā izkonkurēja Gunārs. Sēriju skaties TE!

Skaties.lv uzrunāts, Matejs neslēpj, ka patiešām kopā ar Eglīti un Gunāru devies uz viesnīcu, un tas pat atrādīts viņa sekotājiem ”TikTok”.

Tiesa, nekādas orģijas numuriņā nav notikušas, visi vien jautri papļāpājuši, un pēc pusnakts Gunārs Līgu un Mateju pavadījis atpakaļ līdz ”Liepai”, kas jau bijusi ciet.

Kā Skaties.lv atklāj Matejs, uz tikšanos ceturtdienas vakarā viņu uzaicinājusi Eglīte, atsūtot selfiju, kurā redzama, līksmojot kopā ar Gunāru. Tā kā Matejs visas ”Piecērt Eglītei!” sērijas analizējis arī savā ”YouTube” kanālā ”NeTikLabi”, pēdējās sērijas analīzē piedaloties arī pašai Eglītei, Matejam bijis interesanti atkal satikt abus šovā iepazītos varoņus.

Uz Eglītes sirdi Matejs vairs nepretendē – drīzāk viņam būtu interesanti, ja cīņā atkal iesaistītos Nauris vai ”NeTikLabi” absolūtais favorīts Toms no Gulbenes ar moci atgrieztos, lai sevi no jauna pierādītu.

Eglītes un Matejs kopā komentē šova finālu – noskaties TE!

@netiklabiGunārs nezināja, ko viņam iesmērēja 😂😂 ##latvia ##tiktoklatvia ##smieklīgi ##latviesi ##latviesiirsmiekligi♬ original sound – netiklabi