”Uz teātri ar džinsu biksēm?” Ceturtās dalībnieces sniegums un skarba vērtēšana šova #ģērbjosDominā dalībnieku starpā

Modes šova #ģērbjosDominā ceturtā dalībniece Elana gatava sacensībām, lai uzvarētu. Viņas stratēģija ir pavisam vienkārša – pārspēt konkurentus iepirkšanās ātrumā. Viņa kopā ar mīļoto puisi Mareku tiekas ar stilistu pāri Indru Salceviču un Kasparu Bērziņu, lai apspriestu uzdevumu un saprastu, kāda ir tēma un budžets, kurā viņai jāiekļaujas.

Iepazinušies ar šova vadītājiem, Elana uzklausa tēmu un izlozē budžetu. Šoreiz apģērbu komplekta tēma – došanās uz teātri, un Elanas izlozētais budžets Marekam ir 500 eiro!

Elana uzreiz saprot, ka Mareka apģērbu komplektam piemeklēs žaketi un tumšus džinsus, jo teātris, uz kuru viņiem ieplānots kopā doties, esot jaunmodīgs. Viņasprāt, būšot piemērotas arī džinsu bikses, turklāt meitenei lieliski izdodas atrast tieši tādu žaketi, kādu viņa bija iedomājusies, kā arī stilīgus apavus.

Pārējos dalībniekus Elanas izvēle uz teātri Marekam vilkt džinsus liekas nedaudz šokējoša, jo katrai iestādei ir savs nerakstītais apģērbu likums, kādā tēlā būtu ieteicams ierasties uz konkrētu pasākumu. Teātra izrāde un džinsi citu šova dalībnieku ieskatā ir nesavienojamas lietas!

Tikmēr Kaspars, lai piešķirtu īpaši smalku izskatu teātra apmeklējumam, Marekam izvēlējies  melnu trenci un vesti. Taču Kaspars atkal ir pārtērējis  izlozēto budžetu ; apavus ir jāpieskaņo atlikušajam budžetam!

Kā saģērbties uz teātri 500 eiro vērtībā?

Elana Marekam apģērbu komplektu atrada šādos t/c “Domina Shopping” veikalos: rūtainu žaketi (129,90 eiro) izvēlas veikalā ”SunSet Fashion Men”. Baltu bītleni (25,99 eiro) un tumši zilas džinsu bikses (49,99 eiro) – veikalā ”Apranga”. Tumši brūnu jostu (49,90 eiro) iegādājas veikalā ”Tommy Hilfiger”. Bordo krāsas lakādas apavus (170,00 eiro) – veikalā ”Pierre Cardin”. Bet pulksteni kā īpašu aksesuāru (40,00 eiro) izvēlas veikalā ”Baltic.Space”.

Savukārt Kaspars Marekam apģērbu komplektu atrada šādos t/c “Domina Shopping” veikalos: tumši zilu, puķainu kreklu (69,99 eiro), zilu vesti (119,99 eiro) un pieskaņotu kabatas lakatiņu (9,90 eiro) –  veikalā ”Pierre Cardin”. Melnu trenci (119,95 eiro) un tumši brūnu jostu (25,95 eiro) – veikalā ”Monton”. Tumši zilas bikses (59,99 eiro) – veikalā ”Apranga”. Melnas lakādas kurpes (69,95 eiro) – veikalā ”Bugatti”.

Kā Kasparam un Elanai sokas citu šova dalībnieku balsojumos? Vai pārim kopā izdosies savākt pietiekami daudz punktu, lai kļūtu par uzvarētājiem un iegūtu galveno balvu – 1000 eiro? Skaties augstāk pievienotajā video!

Seko līdzi visiem dalībniekiem un viņu gaitām, jo no 5. novembra sāksies skatītāju simpātijas balsojums, kura laikā arī jūs tiksiet pie jaukām t/c ”Domina Shopping” balvām! Jaunākās epizodes otrdienās un ceturtdienās meklē ŠEIT!