Uz randiņu mīlas šovā pošas populārā ”influencere” Laurlācis

35 komentāri

Šova ”Nākama pietura: Mīlestība” otrajā sezonā neiztikt bez sabiedrībā zināmas personas. Ar šova starpniecību savu otro pusīti centīsies atrast ”influencere” Laurlācis jeb Laura. Vai jaunietei izdosies Eduardā ieraudzīt to, ko viņa meklē?

Stāstot par sevi, Laura pievērsīs īpašu uzmanību tualetes podam, kas atrodas viņas guļamistabā. Uz poda uzlīmēts uzraksts – būs jauni sūdi, šie aizmirsīsies.

Podu rotā Lauras un dziedātāja Laura Reinika fotogrāfijas, tas tāpēc, ka ”influencere” jau no bērnības ir apsēsta ar mūziķi, toties pods ir draugu dāvana jubilejā.

Jaunā sieviete priecājas par dāvanu, bet neslēpj, ka problemātiski ballītēs to uzmanīt, lai tikai neviens no draugiem neiečurā istabas aksesuārā.

Neskatoties uz aizraušanos ar Lauri Reiniku, savu vīrieša ideālu Laura raksturo vārdiem – puiši, kuri bērnībā bija neglīti, tas lika viņiem pievērsties personības izaugsmei, nu viņi ir izauguši, kļuvuši mazliet skaistāki un viņiem ir personība.

”Neuzticos tiem, kuri arī bērnībā bija skaisti,” tā Laura.

”Influencere” aizraujas ar mistiku, lāstiem, burvestībām un saka, ja puisis salauzīs viņas sirdi, tad viņa uzliks lāstu vīrieša sirds līnijai.

Jau šovakar, telekanālā TV3, plkst. 21.40 – 19 gadus vecās Lauras sirdi centīsies iekarot 24 gadus vecais kazino dīleris Eduards. Vai uzplauks mīlestība?

35 komentāri