Uz kādām sievietēm met acis saimniekšova dalībnieki?

Komentāri
Uz kādām sievietēm met acis saimniekšova dalībnieki?
Publicitātes foto

Jau pirmdien TV3 skatītāji varēs iepazīties ar šova Saimnieks meklē sievu trešās sezonas desmit saimniekiem. Katram no viņiem ir jautāts, kādai jābūt sievietei, lai iekarotu viņa simpātijas. Saimnieki atklājuši gan rakstura iezīmes, gan vēlamo vecumu, gan arī svaru, izskatu un nodarbošanos.

Arvils Ozols (38) ar šova starpniecību cer atrast mīļu, jauku, dzīvespriecīgu sievu. Viņam svarīgi, lai sieviete nav kašķīga. ”Lai patīk uz kādu pasākumu aizbraukt, uz ballīti ”aizlaist”, estrādē padancot,” akcentē rūjienietis. Arvils meklē dāmu vecumā līdz 35 gadiem. Viņš nedzer un nesmēķē, tādēļ grib, lai topošā sieviņa arī būtu bez šiem kaitīgajiem ieradumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vecumnieku novada saimnieks Jānis Kauķis (30) meklē meiteni, kas būtu jaunāka par viņu vai arī viņa vecumā. Meitenei jābūt gatavai dzīvot laukos. Ja viņai būs ”uzņēmējas” dzirksts, Jānis par to tikai priecāšoties. Starp svarīgākajām īpašībām Jānis izceļ arī uzticamību un godīgumu.

Oskars Kugelans (39) no Kuldīgas novada ļoti meklē sievieti, kas būtu gatava pārcelties uz dzīvi pie viņa. ”Viņai jāpatīk rakties pa zemīti, ”fīrēties”, ņemties pa dārzu. Viņa var strādāt kaut vai pilsētā, bet jāpatīk dzīvei laukos. Viņa var būt dārzniece, apzaļumotāja vai kaut kas tamlīdzīgs,” saka šova Saimnieks meklē sievu dalībnieks.

Jānis Šmits (20) meklē sportisku meiteni savā vecumā vai nedaudz vecāku, bet pats galvenais – lai viņa būtu gatava nopietnām attiecībām. Būtiski, lai meitene ir jautra un gudra. “Gudrībai nav jāizpaužas intelektuāli augstā līmenī, svarīgi, lai nav vienkārši trula. Viņai ir jābūt vienkāršam cilvēkam. Vienalga – vai strādā vai mācās, galvenais, lai necenšas no sevis iedomāties nezin ko. Tā teikt, lai nelec augstāk nekā pakaļa velk,” saka Jānis Šmits.

Alfrids Lipovskis (55) vēlas iepazīties ar sievieti vecumā līdz 50 gadiem, kura būtu gatava pārcelties pie viņa. Alfrids sola topošajai saimniecei arī aktīvu sabiedrisko dzīvi, jo viņa saimniecība atrodas starp Rēzekni un Ludzu, un arī viņš pats neesot nekāds mājās sēdētājs. Alfrids cer atrast simpātisku sievieti bez izteiktiem apaļumiem, jautra, saprotoša. “Es gribu sievu, kas var priecāties par dzīvi,” akcentē šova dalībnieks.

Tukumnieks Gatis Leskovics (34) šovā vēlas atrast jauku, mīļu, patiesu, smuku sievieti vecumā līdz 35 gadiem. ”Tādu, ko var panest,” jautāts, vai vizuāliem parametriem ir nozīmē, saka šova dalībnieks. ”Lai tiem septiņiem tiltiem var pāri pārnest,” akcentē Gatis. Interesanti, ka jaunajai saimniecei Gatis jau nopircis auto.

Aizputnieks Ģirts Brumsons (33) vēlas iepazīties ar meiteni vecumā no 18 līdz 33 gadiem. ”Viņai jābūt burvīgai, ar kādu odziņu. Varētu būt arī savdabīga, katrā ziņā interesanta personība,” atklāj šova dalībnieks. Un vēl Ģirts akcentē, ka viņa ideālajai sievai jābūt gatavai pozēt arī kā modelei.

Balvu novada saimnieku Egilu Langovski (33) vairāk interesē ģimeniska sieviete. “Tā kā esmu no laukiem, arī viņai ir jābūt ieinteresētai lauku dzīvē. Viņai var būt arī savas nodarbošanās, bet mums būtu jābūt kopīgam skatījumam attiecībā uz laukiem nākotnē. Protams, viņai jābūt mīlošai, gādīgai – kā visām burvīgajām sievietēm,” teic šova Saimnieks meklē sievu dalībnieks. Egils meklē smuku meiteni, kura būtu viņa vecumā vai jaunāka.

Intars Ivanāns (27) no Riebiņu novada šovā cer atrast smuku, slaidu meiteni viņa vecumā vai jaunāku, kas nav stūrī sēdētāja, bet gana sabiedriska. Intars sola, ka viņa sievai nebūs jāpārstrādājas. Vienīgais nosacījums – meitenei jābūt gatavai mainīt savu dzīvi un pārcelties pie viņa.

Visas Latvijas brīvās sievietes tiek aicinātas skatīties iepazīšanās raidījumu 15. jūnijā TV3 un rakstīt saimniekiem vēstules. Saimnieciskas sievietes, kuras sapņo par dzīvi laukos vai jau dzīvo laukos, taču vienām tas šķiet par grūtu – ir pienācis laiks izvēlēties kādu no desmit saimniekiem, kuri meklē sev sievu. Izvēlieties sev tīkamāko saimnieku un rakstiet viņam vēstuli elektroniski, izmantojot Skaties.lv, vai pa pastu, norādot saimnieka vārdu un uzvārdu!

Vēstulē jānorāda, kādēļ būtu piemērota saimniece konkrētajai saimniecībai, un jāpievieno sava fotogrāfija. Dalībnieki sola, ka visas vēstules izlasīs.

Sūtiet vēstules uz TV3, Dzelzavas iela 120G, Rīga, LV-1021!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl