Ulvis Zanei uz atvadām sniedz relaksējošu masāžu

3 komentāri

”Interesants paraugs citiem, kā vajag izšķirties. Mierīgi – ar relaksējošu masāžu, bez stresa, lai nav jāpārdzīvo,” atvadīšanos no vīra Ulvja raksturo šova Precos ar svešinieku dalībniece Zane Laure.

”Miesa gan tev te maza, ko masēt. Kā man pasniedzēja teica, jo lielāks cilvēks, jo labāk masēt, jo masāža ir paredzēta muskuļiem, var arī kaut kādas tauku krociņa izmasēt,” mariesa aroda noslēpumā dalās Ulvis Grīnvalds, kurš pie Zanes ieradies pat ar savu masāžas galdu.

Vairāk skaties video!

TOP komentāri

 • Ļena
  +3 +3 0

  Ļena

  Ulvis nenovērtēja,cik Zane ir jauka,gan jau pats kādreiz dabūs tādu princesi,ka nevarēs vien izdabāt tai.
 • pfff
  +3 +3 0

  pfff

  Jā, nu par Ulvi es varu tikai nobrīnīties. Viņš uzskata, ka, ja uzreiz nav klikšķa, tad nav nemaz vērts censties. Un masāža pirms mantu savākšanas - tas bija visam kronis :)
 • omīte

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl