Komentāri

Lai gan Zanes un Ulvja attiecības Zanda raksturo kā ”ļoti interesantas”, viņi nav viens otram vienaldzīgi, apgalvo šova Precos ar svešinieku dalībniece Zanda Štrausa.

Šova Precos ar svešinieku pāris Zanda un Uģis savās mājās rīko tematisko ballīti – galda spēļu vakaru –, uz kuru ielūgts šova otrs pāris Ulvis un Zane.

”Izdomājām, ka vajag uzrīkot ballīti – vienkārši jautru pasēdēšanu. Kad viņam ir brīvdienas, es sēžu pie datora, Uģis dara kaut ko citu, mēs vispār nerunājam, nesatiekamies. Tā mēs izdomājām, ka ir jāuztaisa kaut kāda pasēdēšana,” stāsta Zanda. Uģis uzaicināja savu brāli, Zanda – savu brāli. Kompāniju kuplināja arī Ulvis un Zane.

Interesanti, ka šī tikšanās bija atkalredzēšanās Zanei un Uģa brālim, kuri iepriekš bija tikušies jauniešu nometnē pirms apmēram desmit gadiem.

”Ballīte izvērtās ļoti interesanta. Mēs redzējām arī otra pāra – Zanes un Ulvja – attiecības. Viņiem ir ļoti interesantas attiecības. Manuprāt, viņam nav viņa vienaldzīga,” saka Zanda. ”Es nezinu, kā tas viss sācies, bet tur abpusēja graušanās. Viņiem nav vienaldzības – ne Zanei, ne Ulvim,” novērojumos dalās Zanda.

Lasi vēl