1 komentārs

Velokafejnīcas Miit apmeklējums parāda jaunas šķautnes šova Precos ar svešinieku pāra Zanes un Ulvja attiecībās.

”Es novērtēju to, ko viņa dara. Vienalga, kā es uz viņu skatos – kā uz sievieti, vai kā uz draugu, vai paziņu,” atzīst Ulvis. ”Jebkura lieta, ko cilvēks cenšas, ir jānovērtē. Es to arī daru.”

Seksoloģe Aija Tula-Rijkure norāda, ka Zanes un Ulvja starpā ir ārkārtīgi interesants humoriņš. Viņi viens otru mēdz ”iedurstīt”, tomēr par to nepārdzīvo. ”Lai arī ārēji tas nav redzams, viņiem ir cieņa vienam pret otru,” saka seksoloģe, akcentējot, ka visiem šova pāriem ”tā ir ļoti apsveicama lieta”.

TOP komentāri

  • ......../
    +2 +2 0

    ......../

    Vakar redzēju Ulvja draudzenes....pilnīgi Zanes tipāži, tikai neglītāki....tāpēc arī nesaprotu, kas viņam Zanē nepatīk!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl