6 komentāri

Šova Precos ar svešinieku viens no pretrunīgāk vērtētajiem dalībniekiem Ulvis Grīnvalds, kura laulība ar ekspertu piemeklēto sievu Zani Lauri izrādījās neveiksmīga, pēc šova attiecības mēģinājis dibināt vairākkārt. Pirms īsa laika viņš saticis meiteni, ar kuru varētu sanākt kas nopietnāks.

Pagājušā gada pavasarī TV ekrānos nonāca sociālais eksperiments Precos ar svešinieku, kas bija attiecību pārbaudījums trim pāriem. Viens no tiem pēc gredzenu mīšanas un četrām kopā nodzīvotajām nedēļām nolēma turpināt laulības dzīvi arī ārpus ekrāna. Tiesa, Zaigas un Raimonda kopdzīvei nebija lemts turpināties ilgi. Zanda un Uģis, kā arī Zane un Ulvis šķīrās šova laikā. Kas mainījies privātajā dzīvē, pazūdot no TV ekrāniem, portāls Skaties.lv jautāja vienam no pretrunīgāk vērtētajiem šova dalībniekiem – Ulvim Grīnvaldam.

”Bieži vien, iepazīstoties ar meitenēm, viņas par tādu šovu pat nav dzirdējušas,” portālam Skaties.lv stāsta Ulvis, kurš aizvien ir uzticīgs iepriekšējām profesijām – viņš strādā par fitnesa treneri un apsardzes vadītāju. Dalība sociālajā eksperimentā Precos ar svešinieku, pēc Ulvja domām, ir pieredze, kuru neviens nevar atņemt.

Jautāts, vai pēc šķiršanās no Zanes viņš aizvien ir brīvs vīrietis, Ulvis nedaudz mulst. ”Grūti pateikt. Jo pēdējo divu nedēļu laikā kaut kas ir sācis veidoties. Bet, kā viss izveidosies, man šobrīd grūti atbildēt. Arī pirms tam bija kaut kādi mēģinājumi, bet līdz iznākumam, kuru mēs ikviens gribam, nenonācām. Šobrīd atkal ir kārtējais mēģinājums. Biju izbrīnīts, ka meitene nebija informēta par šovu,” stāsta Ulvis.

Foto: Ulvis šovā Precos ar svešinieku

Viņš atklāj, ka starp visiem trīs šova pāriem kontaktu uztur tikai ar dāmām – Zaigu, kura neilgi kļuva par Raimonda sievu, Zandu, kura pēc šķiršanās no Uģa apprecējās ar savu iepriekšējo draugu, un savu bijušos sievu Zani Lauri, ar kuru sanākot kontaktēties ļoti maz, bet tomēr. ”Ja jau mēs tad nevedām draudzīgas attiecības, tad arī tagad nav. Ja pirms tam nebija par ko runāt, tagad arī nebūs, jo nekas jau nav mainījies. Vienkārši pieklājības pēc var apvaicāties, kā iet, ko dara. Izstāstot to, saruna arī beidzas. Pēdējā laikā gan neesmu kontaktējies, cik nu apsveicu svētkos,” atklāj Ulvis. Viņš atzīst, ka Zane viņam neko sliktu nav izdarījusi un nospiedumu viņa dzīvē atstājusi. ”Kāpēc man pret viņu slikti izturēties vai nomelnot, vai vispār ienīst? Man tā nav. Ir neitrālas attiecības, tā kā viss kārtībā,” teic Ulvis.

Zanes ienākšana Ulvja dzīvē vīrietim nostiprinājusi kādu atziņu. ”Es vēl spēcīgāk sapratu, ka jāpaļaujas tikai uz sevi, savām iekšējām sajūtām un jādzīvo sava, nevis citu dzīve. Nevajag klausīties, ko citi runā! Pēc šova daudzi cilvēki, kuri to saprata, teica, ka tas ir bijis ļoti pozitīvs piesitiens tam visam – ka es netēloju labo vai necentos nevienam izdabāt, bet es biju tāds, kāds es biju. Ja man kaut kas arī nepatika, es arī tā teicu, nevis kā citi varbūt noklusē… Arī no citiem pāriem tagad aizkulisēs dzirdu briesmu stāstus. Tas ir nesmuki. Es necenšos aiz muguras runāt. Ja man uzdod jautājumu, es arī uz to atbildu tā, kā tobrīd jūtos. Es sapratu, ka tam ir vērtība. Vēlāk neviens neko nevar pārmest, ir tīra sirdsapziņa. Neesi spēlējis spēlītes, bet bijis tāds, kāds esi,” atskatoties uz šovā piedzīvoto, pārdomās dalās Ulvis.

Vīrietim aizvien aktuāls ir jautājums, kāpēc eksperti no daudzajām meitenēm viņam izvēlējās tieši Zani. ”Tas cilvēks man ir tik pretējs! Un mēs vispār divās pasaulēs dzīvojam. Kāds ir tas pamatojums, kādēļ tieši viņa bija man izvēlēta? Pagaidāms šis jautājums ir aktuāls, neesmu saņēmis atbildi. Bet varbūt arī nevajag. Pēc kāda laika sapratīsim paši,” teic šova Precos ar svešinieku dalībnieks.

Video: Ulvis saņem dāvanu dzimšanas dienā

Video: Ulvis Zanei uz atvadām sniedz relaksējošu masāžu

TOP komentāri

 • Monika
  +3 +3 0

  Monika

  Kāds sakars Saimniekšovam un Precos ar svešinieku? Tik vien, ka abi ir par attiecībām.
 • Tv3 fane
  +3 +3 0

  Tv3 fane

  Nezinu vai izgāzās .. bet bija interesanti, tā no malas skatoties var daudz ko sevī ieraudzīt. Un jaukt te vēl "saimnieks meklē sievu" ir muļķīgi. Muļķīgi ir arī cerēt ,ka piesakoties kāds tavā vietā visu izdarīs un viss būs pēc scenārija...
  Bet vienmēr sekoju šoviem ,kas mani interesē un ja kaut kas nepatīk tad neskatos, nevis savu žulti leju ārā komentāros...
  Lai visiem viss izdodas ! :)
 • Kitija

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl