Ulubeles patversmes sunīte Kalniete mājas atrod Sēlijā

Komentāri
 Ulubeles patversmes sunīte Kalniete mājas atrod Sēlijā
Foto: LETA

Kārtējā TV raidījumā Suns meklē mājas pieciem dzīvnieku patversmes Ulubele iemītniekiem bija iespējas tikt pie jaunām mājām. Jaunu dzīvesvietu sunīšiem bija gatavi dot Skrējānu ģimene no Gulbju mājām Sēlijā.

Kā pastāstīja māju saimnieki Skrējānu ģimene, viņi gribētu dot mājvietu sunītim, kas varētu būt labs sargs, jo māja ir mežu ielokā. Ģimene grib būt droša, ka aizbraucot nama sargāšanu var uzticēt kādam no ķepaiņiem. Mājās jau dzīvojošie suņi īsti labi ar šo pienākumu galā netiek – 14 gadus vecais Reksis ir mazliet par vecu labam sargam, bet 2 gadus vecais Džeris mēdz aizskriet no pagalma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tad nu TV raidījuma komanda Gulbjos ieradās ar pieciem Ulubeles suņiem – enerģisko 6 gadus veco Lūkasu, piecgadīgo nosvērto Kalnieti, 8 gadus veco mīļo Džekiju, pusotra gadus veco tramīgo Joko un 2 gadus veco nopietno un ziņkārīgo Radu.

Sunīši nudien labi iejutās, taču, tā kā Skrējānu ģimene gribēja sargu, pēc kinologa ieteikumiem un ģimenes jaunākās paaudzes – Jāņa vēlmēm – pie jaunām mājām tika Kalniete.

Fotogalerijā apskatāmie sunīši meklē mājas.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl