Ulmanim alūksniešiem raksturīgā izloksne ir pazīstama kopš bērnības. Tas palīdzējis ”jaukt kārtis”

1 komentārs

TV3 rīta raidījumā ”900 sekundes” virtuāli viesojās šova ”Balss maskā” dalībnieks, mūziķis Ingus Ulmanis, kurš šovā bija iejuties Mākoņa tēlā. Dziedātājs atklāja patiesību par izloksni un to, vai tiešām neviens nezināja, ka viņš piedalās šovā.

Mūziķis neslēpj, ka skatījies šovu un jutis sev līdzi. Viņš bijis ar sevi mierā, jo nodziedājis četras dziesmas – viss, kas bija sagatavots tika izpildīts. Tas nozīmē, ka darbiņš izdarīts uz 100 procentiem.

TV3 šovā ”Balss maskā” atmasko Mākoni

Šova dalībnieks atklāj, ka no visiem nav izdevies noslēpt dalību šovā. Daudz ko viņš iedziedājis mājas studijā – tātad sieva zinājusi.

”Radi nezināja, neviens nenojauta. Daudz SMS pēc atmaskošanas saņēmu. Visi teica labus vārdus,” raidījumā atklāj mūziķis.

Daudzus pārsteidza Ulmaņa atrašanās zem Mākoņa maskas, jo Mākonis izcēlās ar alūksniešiem raksturīgu izloksni.

”Ļoti labi pieprotu runāt šajā pusdialektā. Bērnībā katru vasaru pavadīju pie omītes, viņa tā runāja, mammas brālis, radi un kaimiņi arī. Šobrīd labi atceros izloksni – valoda ar laiku “ieiet asinīs”,” skaidro mūziķis.

Dziedātājs domā, ka tajā pusē daudzi kautrējas par izloksni, bet viņš, pielietojot to šovā, parādījis, ka ir forši runāt īpašajā izloksnē.

”Malēniešu pieskaņa bija apzināta pēdu jaukšana. Mana iniciatīva, pats izdomāju, bet tas arī ir biogrāfisks fakts,” tā mūziķis.

Ulmanim patīk Lelle, tieši šo masku viņš uzskata par spēcīgu pretinieku un turpmāk fanos tieši par Lelli.

1 komentārs