Ukraina šogad atsakās no dalības ”Eirovīzijā”

2 komentāri
Ukraina šogad atsakās no dalības ”Eirovīzijā”
UA:PBC

Lai arī Ukrainā jau ”Eirovīzijas” atlase bija notikusi un par valsts pārstāvi konkursā izvēlēta dziedātāja MARUV, valsts tomēr paziņojusi, ka šogad konkursu izlaidīs un MARUV konkursā nedziedās. Dziedātāja konkursam bija sagatavojusi ļoti pikantu priekšnesumu.

MARUV jeb Anna Korsuna pagājušosestdien notikušajā Ukrainas atlasē ieguva visaugstāko punktu skaitu ar savu ”Siren Song”, taču tika paziņots, ka uzvara konkursa vēl nenozīmē, ka dalībniekam tiks tas gods pārstāvēt valsti.

Kā ziņo Ukrainas mediji, valsts pārstāvim jāmāk ne tikai skaisti nodziedāt, bet jākļūst par Ukrainas kultūras vēstnesi, kas pasaulei atrāda ne tikai valsts mūziku, bet pauž Ukrainas sabiedrības viedokli pasaulei.

MARUV savā “Instagram” blogā paziņoja, ka nav piekritusi šiem nosacījumiem un nevēlas spēlēt politisku lomu dziesmu konkursā.

”Es esmu dziedātāja, ne instruments politiskajā arēnā,” paziņoja MARUV.

Pārstāvēt valsti konkursā pēc tam piedāvāts māksliniekiem, kas nacinālajā atlasē palika ”aiz strīpas”:  “Freedom-jazz girls band”, “Kazka” un “Brunettes Shoot Blondes”, taču visi šie mākslinieki atteikušies, un Ukraina pieņēmusi lēmumu šogad atteikties no dalības konkursā.