UgunsGrēka jaunā sezona atgriežas jau 19.janvārī!

15 komentāri
UgunsGrēka jaunā sezona atgriežas jau 19.janvārī!
Publicitātes foto

TV3 jaunajā, 2015.gadā turpinās priecēt skatītājus ar mīlētāko pašmāju seriālu UgunsGrēks! Jaunajā sezonā gaismā nāks atbilde uz iepriekšējās sezonas noslēguma lielāko jautājumu – kurš no abiem jaunskungiem, Viestus vai Edijs, tika nogalināts. Un kas galu galā bija ieinteresētais šāvējs? To visu varēs uzzināt, skatoties UgunsGrēks 13.sezonas pirmo sēriju jau 19.janvārī 20:20 kanālos TV3 un TVPlay!

Latviešu mīlētākā seriāla UgunsGrēks 12.sezona noslēdzās pagājušā gada decembrī un radošā komanda jau ir gatava atgriezties pie TV3 skatītājiem. Šajā svētku starplaikā seriāla komanda uzcītīgi strādāja, lai pie skatītājiem nonāktu UgunsGrēka 13.sezona. Jaunajā sezonā skatītāji iegūs atbildes uz visiem samilzušajiem jautājumiem. Un, lai arī kurš būs nogalināts – Edijs vai Viesturs, Ievai tas ļoti sāpēs, jo viņai svarīgi ir abi vīrieši. Rodas arī jautājums, kuram traucēja Viesturs vai Edijs, ka bija jāņem rokās ierocis? Kas gribēja viņu nāvi? Un, vai Vadims būs laimīgs kopā ar Danu? Atbildes uz jautājumiem būs rodamas nākamajā UgunsGrēka sezonā jau 19.janvāra vakarā!

Ieradīsies jauna varone

Šajā UgunsGrēka sezonā ieradīsies arī jauna varone Sofija Hartmane, kuras lomā iejutīsies Dailes teātra aktrise Elīna Dzelme. Varones devīze ir Mērķis attaisno līdzekļus, tāpēc viņa īpaši nemēdz lauzīt galvu par morāles dilemmām un izvēlas izdevīgāko. Sofija ir spītīga, mērķtiecīga, godkārīga, apveltīta ar lielām darbaspējām un seksapīlu, un viņa zina, kā patikt pretējam dzimumam. Šī sieviete ļoti rūpējas arī par savu augumu un fizisko formu, regulāri nodarbojoties ar sportu. Kādi piedzīvojumi sāksies UgunsGrēkā līdz ar Sofijas parādīšanos?!

15 komentāri