TV3 top jauns šovs, kuru vadīs Sipeniece; piesakies dalībai

2 komentāri
TV3 top jauns šovs, kuru vadīs Sipeniece; piesakies dalībai

Priecīgas ziņas kulinārijas šovu mīļotājiem – TV3 top jauns gatavošanas šovs, kuru vadīs lieliskā Baiba Sipeniece-Gavare. Un tajā pieteikties vari arī tu ar visu ģimeni!

Šovā pieteikties tiek aicinātas ģimenes, kurām tīk kopā rosīties virtuvē, un kurās ir vismaz trīs personas, kuras gatavas pašas piedalīties spēlē. Kā akcentē tā vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare, ”Jampadracis virtuvē” būs jautra TV spēle ar nelieliem ēst gatavošanas elementiem.

Pats galvenais tajā ir nevis māka gatavot, bet gan vēlme kopā piedzīvot jautrus brīžus.

Katras sērijas ietvaros uz jautru sacensību tiks aicinātas divas ģimenes. Kāda Latvijā atpazīstama persona atklās savu iecienīto ēdienu, ko abas ģimenes centīsies garšīgi pagatavot. Ģimenei būs jāsadala lomas – viens atradīs īsto recepti, otrs veikalā atradīs pareizos produktus, bet trešais – gatavos.

Tā būs ne tikai sacensība, bet arī kārtīga saliedēšanas, izsmiešanās un pārēšanās. Ja jūsu ģimenē ir vismaz 3 personas, kas var patstāvīgi darboties virtuvē, piesakieties!

Aicini līdzi arī omīti, brāli, krustmāti vai kādu citu savu radinieku, lai kopā cīnītos par uzvaru un balvām no mūsu atbalstītājiem! Šovs ēterā jau marta sākumā.

Piesakies dalībai!

  • Jūsu ģimenei raksturojošs foto vai video:

2 komentāri