TV3 šovs parāda reālo braukšanas kultūru

Komentāri
TV3 šovs parāda reālo braukšanas kultūru
TV3 publicitātes foto

Reaģējot uz Valsts policijas komentāru, ka TV3 šovā Paķer līdzbraucējus tiek klaji pārkāpta virkne ceļu satiksmes noteikumu, šova veidotāji redz un pozitīvi vērtē to, ka šovs ir palīdzējis raisīt diskusiju par braukšanas kultūru un cer uz pozitīvām pārmaiņām uz Latvijas ceļiem.

”Paķer līdzbraucējus ir realitātes šovs, kas atspoguļo ne tikai nepazīstamu cilvēku iepazīšanos, bet arī vadītāju braukšanas paradumus ikdienas satiksmē. Protams, CSN pārkāpumi nav pieņemami, jo tie apdraud ne tikai vadītāja, bet arī citu cilvēku veselību un dzīvību, kas, par nelaimi, Latvijā dažādu apstākļu dēļ notiek izteikti bieži. Šova formāts nevienā brīdī nemudina šoferus uz CSN pārkāpumiem, bet diemžēl noteikumus pārkāpj ne tikai šoferi, kuri piedalās šajā šovā, bet arī ceļu satiksmes dalībnieki savās ikdienas gaitās. To pierāda augstais ceļu satiksmes negadījumu skaits,” pauž šova Paķer līdzbraucējus veidotāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Šis šovs arī mums par pārsteigumu ir aizsācis diskusiju par problēmām, kuras ir aktuālas jau ļoti ilgu laiku, un mēs ceram, ka diskusijas pozitīvais iznākums liks aizdomāties ikvienam Latvijas autovadītājam un mainīs arī neapzinīgo satiksmes dalībnieku rīcību,” norāda TV3 šova veidotāji.

TV šovā klaji pārkāpta virkne ceļu satiksmes noteikumuPagājušajā nedēļas nogalē TV3 šovā ”Paķer līdzbraucējus” bija…

Posted by Valsts policija on otrdiena, 2015. gada 22. septembris

Jau ziņots, ka otrdien Valsts policija sociālās saziņas tīklā Facebook pauda viedokli par TV3 šovu Paķer līdzbraucējus, akcentējot, ka ”pagājušajā nedēļas nogalē TV3 šovā Paķer līdzbraucējus bija redzami neskaitāmi ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumi”. Policijas komentārs izsauca plašu rezonansi sabiedrībā.

Foto no šova filmēšanas skaties galerijā!

Video skaties, kā top “selfijs” braucošā automašīnā!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl