9 komentāri
TV3 šova veidotāji skaidro, kādēļ brašajam tētim Jānim ”atņemti” 100 eiro
Foto: ekrānuzņēmums

Trešdienas, 22. februāra, vakarā pirmo reizi TV3 šova ”Tēta nedienas Latvijā” vēsturē tēvs ģimenei nopelnīja par simt eiro mazāk, nekā tas bija izdevies viņa priekšgājējiem. Lai gan TV ekrānā izskatījies, ka Jānis ar visiem pieciem uzdevumiem ticis galā godam, šova skatītāji un fani izjūt rūgtumu par spēles godīgumu.

Šonedēļ ”Tēta nedienas Latvijā” viesojās pie brīvā laika celtnieka Jāņa un pilnas slodzes mājsaimnieces Svetlanas Juglā. Kā paredz šova noteikumi, divu bērnu tēvam sieva savas prombūtnes laikā bija uzticējusi piecus uzdevumus, par kuru katra izpildi ģimenes budžetā ”ieripo” 100 eiro.

Četri no pieciem mammas uzdevumiem bija saistīti ar bērnu ballītes rīkošanu, tomēr viens no tiem netika ieskaitīts.

“Tētim 100 eiro tika noņemti par to, ka viņš neiztīrīja māju pirms ballītes, kā to bija noteikusi mamma, bet pēc ballītes, kad arī loģiski māja ir jātīra,” iemeslu, kādēļ ģimene netika pie pilnas naudas summas, portālam Skaties.lv skaidro iemīļotā šova veidotāji.

Foto: Jānis un Svetlana TV3 šovā

“Kopumā skatītāji vairākkārt izteikušies, ka latviešu “Tēta nedienu” versijā tētus nevērtē tik stingri kā ukraiņu versijā, un pauduši vēlmi, lai uzdevumi būtu grūtāki un vērtējums stingrāks.

Tādēļ jaunajā sezonā esam ņēmuši vērā skatītāju vēlmes,” akcentē “Tēta nedienu Latvijā” veidotāji.

Tētu piedzīvojumiem šovā ”Tēta nedienas Latvijā” seko līdzi ik trešdienas vakaru TV3 un TVPlay!

TOP komentāri

 • Madāma
  +10 +10 0

  Madāma

  Man patika, cik Jānis bija mierīgs un līdzsvarots brīdī kad pasniedza balvu. Visār jauka un harmoniska ģimene
 • Olita
 • Janis Zivers
  +7 +7 0

  Janis Zivers

  Paldies par labiem vardiem! Esmu slimnica pec galvas operacijas un Jusu atbalsts ir loti noderigs lai atrak butu uz kajam.Man planseta nav garumzimes, tapec piedodiet, ka bez garumzimem!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl