TV3 šovā uzmirdz dūšīga policistu ģimene no Jelgavas

33 komentāri

”Tēta nedienas Latvijā” šonedēļ viesojas Jelgavā pie īstas policistu ģimenītes. Skatītāju iemīļotā TV3 šova šīs nedēļas varonis gatavs pierādīt, ka kārtības uzturēšana mājās un bērnu audzināšana nav tikai sievas pienākums.

Jelgavas mikrorajonā mājīgā divistabu dzīvoklī mīt 32 gadus vecais ceļu policists Renāts un 32 gadus vecā Agnese, kura ir mājsaimniece ar frizieres un pašvaldības policistes darba pieredzi. Pāris ir precējies sešus gadus, taču pazīstami krietni ilgāk. Ģimenē aug divi dēli – desmitgadīgais Eldars un piecgadnieks Ernests.

Mājas solis un bērnu audzināšana ir Agneses pienākumi, kamēr Renāts ir ģimenes apgādnieks. Savu sievu viņš slavē par pacietību, kamēr pati Agnese no vīra vēlētos vairāk palīdzības.

Cerībā, ka vīrs sapratīs, ka mājasdarbi paši sevi neizdara, Agnese ir gatava doties piecas dienas ilgā atpūtā.

Tikmēr Renātam jātiek galā gan ar dienas kārtību un jāpaveic pieci speciālie sievas uzdevumi.

Renātam viens no grūtākajiem pārbaudījumiem izrādās kaķa kastes iztīrīšana.

”Ar smakām ir tā, ka es tās nepanesu. Vai tās ir kaķa kakas, vai citreiz puikam dibens jānotīra – dziļi ievelku elpu un, kamēr to neizdaru, gaisu nevelku,” īpašo paņēmienu atklāj policists. ”Pilnīgi asaras izsita no tās smakas,” dienas noslēgumā atzīs ģimenes galva.

Foto

Kamēr Agneses nav mājās, Renāts dēliem dod zaļo gaisma vecāku istabā pie lielā televizora uzspēlēt videospēles.

Tikmēr Agnesi, kurai nav bijis pieredzes ilgstoši būt šķirtai no ģimenes, īpaši aizkustina mājās palicēju video sveiciens.

”Es ilgojos pēc mājām – pēc bērniem, pēc vīra, pēc visa,” šova otrajā dienā asarām acīs atzīst Agnese.

Šova ceturtajā dienā skumjas pēc mammas vairs neslēpj arī abas atvases un vīrs.

”Prieks par padarītajiem darbiņiem, ka mēs to izdarījām kopā ar bērniem. Sieva ir atpūtusies,” šova izskaņā priecājas jelganieks.

Pūles nav bijušas veltas, jo Renāts ģimenei nopelnījis 500 eiro.

TV3 šovs licis pārdomāt turpmāko lomu un pienākumu sadali ģimenē. ”Stingrāk jānodarbojas ar bērnu audzināšanu, vairāk jāpalīdz sievai, esmu iemācījies viņu saprast,” ”Tēta nedienu Latvijā” izskaņā secina Renāts.

Video: ”Tēta nedienas Latvijā” 3. sērija

TOP komentāri

 • agate
  +20 +20 0

  agate

  Ģimene ļoti jauka, sirsnīga, staroja mīlestība, patika kā tētis izteicās par savu sieviņu ar mīļumu. Nu jā, par to svaru...pieņemsim, ka tētis apaļīgs, mamma apaļīga, bet par bērniem vajadzētu vairāk padomāt! Pārsteidza, ka kola tika likta pat somā uz skolu! Katrs jau dzīvo it kā kā grib, bet par bērniem atbildību uzņemas vecāki!
 • Kate
  +21 +20 -1

  Kate

  Negribas neko sliktu rakstīt... ģimene forša, bet no kolām gan jātiek vaļā.
 • Tas pats
  +19 +16 -3

  Tas pats

  Vakar skatījos un domāju, nu bez šiem komentiem jau neiztikt vai ne? Es gan redzēju foršus cilvēkus un labus mīļus bērnus

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl