TV3 šovā tēvs bērniem ļauj ēst no grīdas

36 komentāri

Šonedēļ ”Tēta nedienas Latvijā” viesojas Saldū, kur no skata necilas mājiņas otrajā stāvā vienistabas dzīvoklītī mitinās trīs bērnu ģimene. Anita uzskata, ka mājas solī Jānis varētu būt čaklāks. Palīgā dodas TV3 šovs un Anitu sūta pelnītā piecu dienu atpūtā, bet Jānim dod iespēju nelaulātajai draudzenei, meitām un visai Latvijai pierādīt, ka mājasdarbos viņš ir īstens lietaskoks.

Ikdienā Jānis (36) strādā par maiznieku ”Lāču” ceptuvē, bet Anita (27) ir mājsaimniece – audzina trīs meitas.

Sieviete, kura līdz šim nav baudījusi ne SPA priekus, ne masāžu, neslēpj, ka viņas mīļotais uzskata, ka piecu dienu atpūtu ir pelnījis viņš: ”Viņš domā, ka viņš strādā, nes naudu mājās, atpūtu vajag viņam.”

Pāris nav precējies – agrāk Anita ļoti gaidījusi bildinājumu, bet tad Jānis nav gribējis. Kad Jānis gribējis bildināt, Anita vairs nav vēlējusies.

Abi iepazinušies klubā un jau pēc nedēļas uzsākuši kopdzīvi.

“Iedzērām “šampi” un “parubījāmies”.” Anitas un Jāņa neticami atklātais iepazīšanās stāsts

Anita atklāj, ka drīz vien Jānis nogājis no ceļa – aizrāvies ar spēļu automātiem, nospēlējis automašīnu, bet Jānis nav atmetis cerību kādudien Anitu apprecēt.

Foto: Jāņa piedzīvojumi TV3 šovā

Ģimene dzīvo lielā šaurībā. Tomēr darba netrūkst – pēc ūdens jāiet uz koridoru, jākurina krāsns un jārūpējas par meitām.

Mamma aizbraucot atstāj lērumu uzdevumu. Atklājas, ka Jānis piecus gadus nav mizojis kartupeļus – ”Pirksti tirpst! Nezinu, kādēļ tā,” viņš paskaidro – bet Anitas prombūtnes laikā meitas pieprasa kādu leģendāru zupu, kuras recepti noskatījušas “Tēta nedienās Latvijā”.

Teicamu savaldību Jānis saglabā brīdī, kad divgadīgā meita apzīmē balto ledusskapi. ”Bērns ir bērns! Vai tad viņam bļausi virsū? Ne tak! Ar bērnu ir jārunā! Kam negadās!” viņš paskaidro.

Tāpat tētis ”neiziet no rāmjiem” brīdī, kad meitenes no grīdas ēd čipsus…

Tā kā Jānis ir gana tehnisks, ar Anitas pienākumiem godam cenšas tikt galā. Viņš šova laikā atzīst sagurumu un neslēpj, ka mammas pienākumi nav nemaz tik vienkārši.

”Prasās otra cilvēka atbalsts. Tagad es saprotu, kā Anita jūtas vakaros,” secina Jānis.

Lai sapucētu meitas pirms tikšanās ar mammu, nākas piedzīvot līdz šim traģiskāko bižu pīšanu ”Tēta nedienu Latvijā” vēsturē. Litriem izlietu asaru, bet rezultāts tiek ieskaitīts, un 500 eiro ģimenes budžetā nopelnīti.

Video

TOP komentāri

 • Ince
  +17 +17 0

  Ince

  Viss pa īstam un mazās, tik sirsnīgas, smaidīgas un priecīgas par katru tēta veikumu!
 • gita
  +16 +16 0

  gita

  Labi, vienkārša ģimene, ne pārāk apveltīta ar intelektu utt. Bet tas tēvs atstāja daudz labāku iespaidu. Nu kura normāla sieviete publiski tā nod..sīs savu vīrieti! Lai nodzer mašīnu, tiesības, lai dala bērnus, bet pasniegt to visai Latvijai...priekš kam??? Parādīja tikai savu līmeni!
 • Sancha
  +16 +16 0

  Sancha

  Ja godīgi, bail būtu pieteikties šim raidījumam. Nedod Dievs bērns ēdīs no grīdas, vecāki kaut ko ne tā pateiks uzreiz visos soc tīklos bus iekšā un sāksies ažiotāža, nu un ka bērns ed no grīdas? Kā gan mēs paši esam izauguši??? Tv 3 jāpadomā par publicēšanu pec raidījuma, neizsmejiet vienkāršās ģimenes!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl