TV3 tētu šovā uzmirdzēs krabju zvejnieks no Engures

3 komentāri

“Tēta nedienas Latvijā” savā otrās sezonas 12. izlaidumā dodas uz Enguri pie Alda un Kristīnes, kuri dzīvo pašbūvētā mājā un audzina divus bērnus.

Aldim remontdarbi ir hobijs, bet pamatnodarbošanās pavisam cita – 35 gadus vecais vīrs katru otro mēnesi dodas uz Ziemeļjūru, lai ķertu krabjus. Viņa 31 gadus vecā sieva, īsta zvejnieka kundze būdama, lepnā vientulībā prot gan katlu iekurināt, gan bērnu aprūpēt.

Kristeram ir astoņi gadi, bet Patrīcija ir piecus gadus veca, un pie pastarīšiem pieskaitāms arī trīs gadus vecais suns Riko.

Foto: kadri no šā vakara TV3 ģimeniskā šova sērijas

“Viss no A līdz Z, kas mājā nepieciešams – pļaut zāli, ravēt dobes, stādīt, mazgāt. Lai vienmēr viss skaists un tīrs,” par saviem ikdienas pienākumiem klāsta Kristīne. “Četras nedēļas mājās, četras nedēļas prom. Dažkārt vēl ilgāk,” darba grafiku apstāsta Aldis, kuram darba vietas atrodas Skotijā.

Kamēr vīrs ir prom, uz Kristīnes pleciem gulstas viss – arī vīru darbi. “Tāda ir tā jūrnieku sievu dzīve,” smaidot nosaka viņa.

Video: “Tēta nedienas Latvijā” iepazīstina ar krabju zvejnieka ģimeni no Engures

TOP komentāri

 • Sapnis.
  +3 +3 0

  Sapnis.

  Brīnišķīga ģimene. Ļoti liels prieks skatīties uz šādām ģimenēm. Lai svētība jums!
 • Inga Rozenberga
  +2 +2 0

  Inga Rozenberga

  Malaci. Es ar lielu prieku un gandarijumu skatijus. Vairak tadas kolosalas gimenes Latvija. Patiesi malci. Veiksmigu dienu ;
 • Kristine Raginska

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl