Komentāri
TV3 sezonas atklāšanas balles viesi – kā no filmām!
Foto: Toms Norde

Ir lietas, uz kurām vai kuras var skatīties vēl un vēl, un vēl. Piemēram, filmas – ir cilvēki, kuri kādā konkrētā saskata simpātisku sižetu vai specefektus. Citiem patīk kostīmi, kādos ietērpti aktieri. Un tieši tāda vakar bija TV3 jau 16. sezonas atklāšanas balle ar ļoti skaistiem viesiem. Gluži kā no filmām.

TV3 noslēpumu sezonas atklāšanas pasākums ir kā Jaunais Gads, kad vismaz reizi gadā visiem lielajiem televīzijas dūžiem ir iespēja sanākt kopā un skaisti sapucētiem paklausīties mūziku, papildināt savu bilžu albumu un vienkārši patērzēt ar kolēģiem un citiem nozares pārstāvjiem.

Atgādināsim, ka pasākumu vadīja vēl nebijis duets – Baiba Sipeniece – Gavare un Ansis Pūpols, kuri dziesmu un deju pavadīti atklāja kanāla noslēpumus, kas tad īsti skatītājus sagaidīs jaunajā sezonā. Lielākais noslēpums, protams, bija šovs “Es mīlu Tevi, Latvija!”, kas zilās kastes vērotājus priecēs svētdienu vakaros ar Artūru Skrastiņu, Valteru Krauzi un Janu Duļevsku priekšgalā.

Tas un daudz kas cits jūs sagaida jau šovakar TV3 kanālā plkst. 20:20. Taču pagaidām, “nositot” laiku, atskatīsimies vēlreiz bildēs uz to, kā mums tur klājās.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl