TV3 Life skaties raidījumu ”Personība”, kurā vadītājas ampluā iejūtas Rozīte-Krištopane

Pievienot komentāru
TV3 Life skaties raidījumu ”Personība”, kurā vadītājas ampluā iejūtas Rozīte-Krištopane
PUBLICITĀTES FOTO

Katru otrdienas vakaru plkst. 22.50 studijā pie Maijas Rozītes-Krištopanes viesosies Latvijas sabiedrībā populāra un ietekmīga personība. Viesis sabiedrībai atklās daudz nezināmu faktu par sevi!

Pie raidījuma vadītājas Maijas Rozītes-Krištopanes (Radio ”Star FM” balss, TV seja, DJ un pasākumu vadītāja) jau pirmajā epizodē viesosies skandalozais modes mākslinieks Dāvids.

Dāvids pastāstīs, kādēļ pazudis no TV ekrāniem, ko viņš domā par zīmoliem, modi un, protams, arī par mīlestību!

”Interviju raidījums ”Personība” iegūst jaunus horizontus un jaunus skatītājus. Man ir liels prieks, ka ”Personība” tagad nokļūst arī pie TV3 Life skatītājiem.

Esmu pārliecināta, ka raidījums pārsteigs, iedvesmos un pat šokēs katru, kas būs gatavs ar ”Personību” iepazīties tuvāk,” nosaka raidījuma ”Personība” producente Maija Armaņeva.

Nākamajos raidījumos TV ēterā viesosies izdevniecības “Rīgas Viļņi” vadītāja Aija Šmidre, dziedātājs Ralfs Eilands, uzņēmēji Elīna un Nauris Dirihsoni, pavārs Lauris Aleksejevs, režisors Andrejs Ēķis, TV personība Jana Duļevska un daudzi citi.

Dzīvesstila sarunu raidījums “Personība” ar Maiju Rozīti-Krištopani kanālā TV3 Life no 30. jūnija otrdienās plkst. 23.50!