3 komentāri

Aizvadīta TV3 šova “Tēta nedienas Latvijā” pēc kārtas 12. sērija šajā sezonā, kurā galvenie varoņi šoreiz bija krabju zvejnieka Alda un mājsaimnieces Kristīnes ģimene no Engures.

Viņi mitinās pašbūvētā mājā, bet vīrs bieži nav mājās, jo viņam ir ļoti interesanta ikdienas nodarbošanās – 35 gadus vecais Aldis katru otro mēnesi dodas uz Skotiju, kur Ziemeļjūrā zvejo krabjus un lobsterus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš nav vienīgais šīs ģimenes loceklis – ar Aldi kopā mitinās arī 31 gadus vecā sieva Kristīne, kā arī divi bērni – 8 gadus vecais Kristers un piecus gadus vecā Patrīcija, un, protams, sunītis Riko, kam ir trīs gadi.

Kamēr vīrs ir prom, uz Kristīnes pleciem gulstas viss – arī vīru darbi. “Tāda ir tā jūrnieku sievu dzīve,” smaidot savus ikdienas pienākumus apraksta Kristīne.

FOto: ieskaties kadros no šova sērijas

Kā vienmēr, šī raidījuma galvenajam varonim bija pieci sievas atstātie uzdevumi:

  • izgatavot kartei rāmi;
  • saremontēt šūpoles;
  • ar bērniem uztaisīt un pielikt putnu būri;
  • izvizināt bērnus ar laivu;
  • piedalīties kādā bērnu nodarbībā.

Taču tie nebija vienīgie uzdevumi, jo Aldim nācās tikt galā ne tikai ar Riko atstāto dāvanu uz paklāju, bet arī slimo Kristeru, kurš jau pirmajā dienā sūdzējās par vēdersāpēm. Bērns beigu beigās izrādījās vesels, vismaz tā uzrādīja analīzes.

Arī šīs sērijas beigas bija laimīgas, jo Aldim izdevās tikt galā ar visiem Kristīnes atstātajiem uzdevumiem, un ģimenes budžets palielinājās par 500 eiro, bet pats galvenais – bērni pavadīja laiku ar savu tēti.

Video: “Tēta nedienas Latvijā”, 12. sērijā

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl