TV3 ekrānos ar jaunu sezonu atgriežas skatītāju iemīļotais kulinārijas šovs

Pievienot komentāru
TV3 ekrānos ar jaunu sezonu atgriežas skatītāju iemīļotais kulinārijas šovs
PUBLICITĀTES FOTO

Skatītāju iecienītais kulinārijas šovs ”Vakariņas četratā” atgriežas kanālā TV3 ar jaunu sezonu un vairākiem jaunumiem. Šajā sezonā sagaidāma īpašā ”jūtūberu” nedēļa, kā arī – līdzās šefpavāriem Raimondam Zommeram un Elmāram Tannim, dalībnieku veikumus vērtēs arī Māris Jansons.

Pirmajā nedēļā ciemos aicinās mūziķis Roberts Vanags no grupas ”Carnival Youth”, aktrise un filmu balss Anna Klēvere, producents un dīžejs Rūdolfs Budze jeb plašāk pazīstams kā DJ Rudd, kā arī dziedātāja un muzikālā šova ”X Faktors” pirmās sezonas dalībniece Adriana Miglāne.

Šosezon raidījumā būs arī īpašā ”jūtūberu” nedēļa, kurā piedalīsies Armands Jaunzems, Rojs Rodžers, Laurlācis un Emilija Young. Tāpat arī sezonas laikā satiksim citas skatītāju iemīļotas personības – mūziķus Miku Dukuru, Mārtiņu Jātnieku, interjera dizaineri Baibu Prinduli – Renci, fitnesa treneri Paulu Freimani, TV un radio personību Baibu Sipenieci-Gavari un daudzas citas zvaigznes.

Nemainīgi ik nedēļu viens slavenību četrinieks gatavos vakariņas, dalīsies ar sev iecienītākajām receptēm, kā arī piedāvās viesiem izklaidi!

Skaties ”Vakariņas četratā” sākot ar 23. septembri no pirmdienas līdz ceturtdienai 18:00 kanālā TV3!