2 komentāri
TV Zvaigznes uzvarētājs Neimanis ir iepazinies ar Martas vecākiem un uzsāk darbu pie iegūtās galvenās balvas
Foto: Toms Norde

Ir pagājis jau vairāk par mēnesi, kopš 8 realitātes šova TV Zvaigzne finālisti atstāja telpas, kurās pavadīja gandrīz 2,5 mēnešus. Portāls Skaties.lv sazinājās ar šova uzvarētāju Dzintaru Neimani, kurš atzīst, ka darba pašlaik netrūkstot.

“Jūtos riktīgi forši, turklāt liels prieks par uzvaru, tāpat kā maniem draugiem, radiem un pašiem tuvākajiem.” Dzintars atzīst, ka realitātes šova dalības dēļ bija iekrājušies arī parādi skolai. “Bet tas nav nekas traks – palika tikai viens nenokārtots eksāmens un daži nenodoti darbi, kas studentam ir tikai normāli.” Jaunais censonis studē RISEBA audiovizuālo mediju mākslu ar novirzienu uz kino režisoru, par kura arodu viņš sapņo jau ilgi. Tas spilgti pieradījās arī šova laikā, jo tieši viņš nereti bija tas, kuram tika uzticēta režijas pienākumi.

Ir sācies darbs arī pie viņa galvenās balvas – Zelta Mikrofona dienasgrāmatu veidošanas, kur gan filmēšana vēl nav sākusies “Pagaidām tikai iepazīstos ar komandu – drīzumā jau preses konferences, bet līdz tam laika plānošana un “breinstormi”.”

Lai gan šovā Dzintars pavadīja no sākuma – 6. oktobra, līdz pat pašām beigām – 15. decembra vēlam vakaram, uzvarētājs atzīst, ka nekādu dižo atpazīstamo viņš neesot iemantojis. “Jā, protams, ir cilvēki, kas pienāk un pasaka – čau, TV Zvaigzne! Bet tas pa lielam arī viss.” Toties topošais režisors nenoliedz, ka viņa hobijs un kaislība gan puisim bija pietrūkusi – uzstāšanās kā dīdžejam. “Tagad katra ballīte ir foršāka par iepriekšējo, jo sen nebiju to darījis. Izbaudu katru brīdi!”

Kas attiecas uz privāto dzīvi, pretēji skatītāju prognozēm, Neimanis joprojām satiekas ar šova laikā iepazīto Martu Grīsli. “Iepazinos ar viņas radiem, draugiem! Sākumā biju diezgan sabijies, kas tikai normāli, bet pēc tam viss notika tā kā tam jānotiek. Forši cilvēki!” Par tālākiem plāniem gan viņš ir piesardzīgi noslēpumains, vien smaidot noteica: “Viss ir lieliski! Kāpēc gan kaut ko lieki plānot?”

 

TOP komentāri

  • amore
  • RobBM1
    0 0 0

    RobBM1

    “Viss ir lieliski! Kāpēc gan kaut ko lieki plānot?” Vot tā ir pareizā attieksme. Prieks par tevi, tā turpini un tev viss izdosies.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl