“TV Zvaigzne”: šova atlases otrā raidījuma labākie momenti

Pievienot komentāru
“TV Zvaigzne”: šova atlases otrā raidījuma labākie momenti
Publicitātes foto

Jau 5. oktobrī realitātes šova “TV Zvaigzne” telpās iekšā dosies 12 jaunās potenciālās zvaigznes, kuri, iespējams, jau pēc 57 dienām būs izkarojuši savu vietu zilās kastes ekrānā, jo galvenā balva ir 10 raidījumu vadīšana Kanāla 2 un/vai Tvplay.lv

Lai tiktu jaunajā realitātes šovā, bija nepieciešams mazliet dukas un jāstājas žūrijas priekšā, Bija jāpārliecina šova producenti Ilze Ūdre un Guntars Gulbiņš, kā arī sarunu šova “Aina” vadītāja Aina Poiša un realitātes šovu pionieris Latvijā Māris Ozoliņš, ka tieši Tu esi tas, kuram jākļūst par jauno TV zvaigzni. Tāpēc portāls Skaties.lv piedāvā otrā atlases raidījuma labākos momentus.

Ir zināmi jau visi 12 dalībnieki, kas nozīmē – atliek vien gaidīt oktobra sākumu. Daži no viņiem, piemēram, modelis Jaroslavs Barišņikovs un dīdžejs un producents [Ex] Da Bass, ir apliecinājuši savu vārdu sev tuvās jomās, bet vai viņi spēs savu tēlu uzspodrināt arī īstu TV kameru priekšā visai Latvijai? To rādīs gandrīz pilni divi mēneši. Šovā bez viņiem startēs arī – Edgars Toretto, Neimanis, Juris Grīntāls, Jamess, Elīna Mēlbārde, Egita Spodra Strode, Linda Sevastjanova, Marta Grīsle, Dārta Grīsle, Kristīne Trušinska.

Pilnu atlases raidījumu skaties šeit!