TV šova zvaigznes Saldus Anitas amizantais stāsts par tikšanos ar melnādaino

21 komentārs
TV šova zvaigznes Saldus Anitas amizantais stāsts par tikšanos ar melnādaino

TV3 šovā ”Tēta nedienas Latvijā” iepazītā trīs bērnu māmiņa Anita Ozoliņa no Saldus šonedēļ satricināja nāciju ar neticami atklāto stāstu par iepazīšanos ar bērnu tēvu Jāni, ar kuru nedēļu pēc sadejošanās naktsklubā uzsākusi kopdzīvi. Šova filmēšanas ietvaros skaistā sieviete piedzīvojusi vēl kādu nozīmīgu tikšanos – dzīvesdraugam un visai Latvijai Anita uztic stāstu par pirmo tikšanos ar melnādainiem vīriešiem.

Šova ”Tēta nedienas Latvijā” noteikumi paredz – kamēr mamma dodas pelnītā atpūtā un bauda SPA priekus un skaistuma procedūras, mājās palikušajiem tētim ar visu – ēst gatavošanu, trauku mazgāšanu, bērnu apkopšanu un citiem neskaitāmiem darbiem – jātiek galā pašiem.

Lai arī Jānim negāja viegli, tomēr beigās izdevās pierādīt, ka mājasdarbos ir visai tehnisks un prasmīgs, ģimenei nopelnot 500 eiro.

Prieku par iegūto naudas balvu šova dalībniece Anita raidījuma noslēgumā vairoja ar atzīšanos, ka tieši brīvdienu laikā beidzot piepildījusi vienu no saviem sapņiem.

”Iedzērām ”šampi” un ”parubījāmies”.” Anitas un Jāna neticami atklātais iepazīšanās stāsts

Viss noticis tā: Ādažu viesnīcā, kur baudījusi pelnīto piecu dienu atpūtu, Anita iepazinusies ar diviem melnādainajiem – Maiklu un Maiku. Vārds pa vārdam, līdz kompānija devusies uz leģendāro Rīgas naktsklubu ”La Rocca”, kur kavalieri gan izmaksājuši ieejas biļeti, gan uzsaukuši deviņus eiro vērtus dzērienus.

Šova zvaigzne uzsver, ka nejaušā tikšanās ar citas rases pārstāvi bijis patiešām īsts brīvdienu piedzīvojums.

Jau ziņojām, ka mēnesī pēc šova “Tēta nedienas Latvijā” filmēšanas pērnā gada rudenī Anita un Jānis izšķīrušies. Viņš aizgājis pie citas sievietes.

Vairāk par Anitas sajūtām pēc šķiršanās un nākotnes iecerēm lasi šeit!

Foto: Anita un Jānis TV3 šovā

Video: Anita par pirmo tikšanos ar melnādaino

21 komentārs