Tu esi foršs tētis un gribi tikt pie 500 eiro? Piesakies šova ”Tēta nedienas” jaunajai sezonai!

1 komentārs
Tu esi foršs tētis un gribi tikt pie 500 eiro? Piesakies šova ”Tēta nedienas” jaunajai sezonai!
Pixabay.com

TV3 aicina Latvijas ģimenes pieteikties realitātes šova ”Tēta nedienas” Latvijā jaunajai sezonai! Tāpēc, ja esi foršs tētis un gribi tikt pie 500 eiro, piesakies!

Šī ir patiesi unikāla un garām nelaižama iespēja, kā atpūsties mammām, bet tētiem pārliecināties, vai spēj iejusties mājsaimnieces lomā. Turklāt, kā minēts, arī šosezon tētiem tiks dota iespēja nopelnīt naudas balvu!

Tas, cik simtu eiro ģimenes galva nopelnīs, būs atkarīgs tikai no viņa paša. Ja uzskatiet, ka jau sen nepieciešamas pārmaiņas visai ģimenei, piesakieties Tēta nedienām Latvijā!

Lai pieteiktos, aizpildiet anketu, un, iespējams, tieši Jūs kļūsiet par šova Tēta nedienas Latvijā dalībniekiem jaunajā sezonā, kurā jautrība un pozitīvas atmiņas garantētas!

Visi lauciņi ir jāaizpilda obligāti!

Foto: Tēta nedienas Latvijā iepriekšējā sezona

TOP komentāri

  • Kristers
    0 0 0

    Kristers

    Gribu,lai mana ģimene piedalās,jo mamma katru dienu rūpējas par māju un vāc bērnus,neatceros,kad viņa būtu domājusi par sevi un izklaidējusies ar draudzenēm.Vēlos,lai mamma nedaudz atpūšas un pievēršas savam izskatam.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl