Toretto vērtējums ir skarbs! Starp šova “Blonde Voyage” skaistulēm iezīmējas līderes; Vladu izbrāķē

6 komentāri

Vasaras karstākā šova “Blonde Voyage” iepriekšējā sērijā pie sešām dalībniecēm ieradās viesis – Edgars Toretto. Viņš meitenes pārbaudīja liekot veikt divus uzdevumus – pirmais bija ”Patiesības orākuls”, kurā meitenes pašas viena otrai uzdeva anonīmus jautājumus, lai noskaidrotu, vai mīts par to, ka visas sievietes ir čūskas, ir patiess, otrs uzdevums – ”Bikini defilē”, kura laikā meitenēm bija jāparāda viss, uz ko viņas ir spējīgas!

Uzdevumi veiksmīgi, kā nu kuram, bet tika izpildīti, nu laiks Edagara Toretto kopvērtējumam meitenēm par mūsu blondīņu dalību! Pie piecām čivavām tiek skaistule un vientuļā māmiņa Antra!

Nevienu čivavu saņēma Vlada. Toretto, lai gan skarbi, bet godīgi pauda savu vērtējumu. Labi, ka Tu Vlada nebēdājies, jo viss vēl ir tikai priekšā un viss vēl var mainīties. Tagad meitenēm dots laiks nelielām izpriecām – nedaudz atgriezīsimies bērnībā un veiksim komandu spēli. Laiks Nošpa stafetei!

Zaudētāju komanda pieprasa revanšu. Meitenes apgalvo, ka neesot paspējušas kārtīgi iesilt! Nu labi, ja revanšs, tad revanšs.

Meitenēm, ja godīgi šī ir bijusi patiešām raiba diena – piedzīvots ir daudz, bet vai ēsts? Laiks Mājsaimnieču uzdevumam! No produktiem, kas atrodas uz galda jāpagatavo maltīte tā, lai visām garšotu!

Un ne tikai visām mūsu sešām seksīgajām un ēdelīgajām šova dalībniecēm, bet arī noslēpumainajam otrajam viesim! Kas viņš būs? To atklāsim vakariņu laikā! Tagad, lai top gardas vakariņas! Ko gatavosim? Izskatās, ka taps kotletes?!

Jaunumus meklē un turpini sekot līdzi notikumiem šovā “Blonde Voyage” portālos TVPlay un Skaties.lv!

TVPlay šovam ”Blonde Voyage” seko līdzi divas reizes nedēļā – pirmdienās un ceturtdienās!

6 komentāri