1 komentārs

Par seksu – tikai un vienīgi! Tādas noskaņās turpmāk pavadīsim piektdienas vakarus, jo TV6 šovakar debitēja jaunais raidījums – Sokolovs par seksu, kurā tika apskatīta tāda tēma kā – vai drīkst mīlēties ar sievieti grūtniecības laikā?

Uz jauno šovu skandalozais fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs aicināja trīs topošās māmiņas, kā arī devās apgaitā, kuras laikā viesojās intīmpreču veikalā Sexy Style, lai noskaidrotu, kādas seksa rotaļlietas ir iecienītas grūtnieču vidū, tika apciemots arī psihiatrs Andris Saulītis un ginekoloģe/seksoloģe/hipnoterapeite vienā personā – Aija Tula-Rijkure.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sokolovs par seksu pirmajā sērijā pie viņa uz studiju ieradās trīs meitenes, kuras ir gaidībās – Alise, Ance un Ilze, kuru viedokļi bija ļoti līdzīgi par mīlēšanos šajā gaidīšanas periodā. Visas apstiprināja, ka seksu gribas pat vairāk, nekā tas ir ikdienā dažādu apstākļu dēļ, ko apstiprināja arī apjautātie – psihiatrs un seksoloģe. Aija Tula-Rijkure stāstīja, ka tas pat esot ieteicams, jo var pēc tam atmaksāties dzemdību laikā.

Starp citu, otrs populārākais latviešu meklējums pasaules pornogrāfisko lielvietņu meklētājos ir grūtnieces. Tieši tā – grūtnieces. Esam 34. vietā pasaulē un krietni apsteidzam gan lietuviešus, gan igauņus. Varbūt tas varētu šķist īpatnēji, bet no otras puses ir arī gaišā maliņa mākonītim. Latvijas vīrieši grūtnieces redz kā seksīgas būtnes – varbūt tā pat ir laba ziņa viņu pašapziņai. Tā kā latviešu sievietes – čīkstēt un pīkstēt par to, ka stāvoklī izskatāties ne tik labi, neiztur kritiku. Latviešu vīriešiem vismaz patīk. Lūk kā!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl