Topošās māmiņas atzīst, ka viņām grūtniecības laikā seksu gribas vēl vairāk

1 komentārs

Par seksu – tikai un vienīgi! Tādas noskaņās turpmāk pavadīsim piektdienas vakarus, jo TV6 šovakar debitēja jaunais raidījums – Sokolovs par seksu, kurā tika apskatīta tāda tēma kā – vai drīkst mīlēties ar sievieti grūtniecības laikā?

Uz jauno šovu skandalozais fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs aicināja trīs topošās māmiņas, kā arī devās apgaitā, kuras laikā viesojās intīmpreču veikalā Sexy Style, lai noskaidrotu, kādas seksa rotaļlietas ir iecienītas grūtnieču vidū, tika apciemots arī psihiatrs Andris Saulītis un ginekoloģe/seksoloģe/hipnoterapeite vienā personā – Aija Tula-Rijkure.

Sokolovs par seksu pirmajā sērijā pie viņa uz studiju ieradās trīs meitenes, kuras ir gaidībās – Alise, Ance un Ilze, kuru viedokļi bija ļoti līdzīgi par mīlēšanos šajā gaidīšanas periodā. Visas apstiprināja, ka seksu gribas pat vairāk, nekā tas ir ikdienā dažādu apstākļu dēļ, ko apstiprināja arī apjautātie – psihiatrs un seksoloģe. Aija Tula-Rijkure stāstīja, ka tas pat esot ieteicams, jo var pēc tam atmaksāties dzemdību laikā.

Starp citu, otrs populārākais latviešu meklējums pasaules pornogrāfisko lielvietņu meklētājos ir grūtnieces. Tieši tā – grūtnieces. Esam 34. vietā pasaulē un krietni apsteidzam gan lietuviešus, gan igauņus. Varbūt tas varētu šķist īpatnēji, bet no otras puses ir arī gaišā maliņa mākonītim. Latvijas vīrieši grūtnieces redz kā seksīgas būtnes – varbūt tā pat ir laba ziņa viņu pašapziņai. Tā kā latviešu sievietes – čīkstēt un pīkstēt par to, ka stāvoklī izskatāties ne tik labi, neiztur kritiku. Latviešu vīriešiem vismaz patīk. Lūk kā!

1 komentārs