Tiesas, antidepresanti, naids un īsta mīlestība. Jurčiks atklāj, kā cīnās par saviem bērniem, izjūkot attiecībām ar viņu mammām

”Lauku sētas” uzvarētājs un šova ”Jurčika ceļš” zvaigzne ir divu bērnu tēvs. Lai arī attiecības ar bērnu mammām izjukušas, Juris turpina iesaistīties savu abu bērnu audzināšanā. Atklātā intervijā ar Skaties.lv Juris atklāj, kā veidojas attiecības ģimenē, ja divi bērni aug katrs ar savu mammu un kādu viņš nākotnē redz savas ģimenes modeli.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • !!!

  !!!

  Vienu reizi gribēja pabiedēt, pēc tam brauca uz sievietes darbu taisīt traci. Kaut ko Jurčiks noklusē - gan jau ir vēl kādas epizodes, kur itkā "pabiedē". Ja jau stāsta, tad jāstāsta kā ir, vai negrib atklāties "cik ļoti mainījies". Dīvaini, kāpēc par tādu degradantu taisa šovu.
 • Annucis

  Annucis

  Ko tur piedzēries un satrakojies var baigi rēķināt! nav ko te tagad liet, ka "tikai" draudējis sava bērna mātei ar sišanu... Tādu no bērniem vislabāk turēt starptautiskā attālumā, otrpus jūrai, tad jau attiecības tiešām būs lieliskas!
 • 30gadnieks

  30gadnieks

  Nu, Jurčik...dzīve var sākties 16, 18 gados, bet 30 gados jau ir jānostabilizējas. Īpaši, ja jau ir 2 bērni. Izklausās, ka tu arī 40 gados teiksi, ka dzīve tikai sākas.
 • mammām...

  mammām...

  pasarg dies šitādu luni par bērnu "tēvu"... nožēlojamas prāta spējas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!