Tev ir foršs tētis!? Padalies, palielies, palepojies ar viņu!

2 komentāri
Tev ir foršs tētis!? Padalies, palielies, palepojies ar viņu!
Foto: šova "Tēta nedienas" publicitātes foto

Šova ”Tēta nedienas” jaunā sezona ir klāt, un atkal varēsim sekot līdzi, cik veiksmīgi un asprātīgi tēti vieni paši spēs tikt galā ar mājas soli un bērniem. Taču visu parādīt nevar, tāpēc portāls Skaties.lv aicina tevi padalīties ar savu foršo tēti!

Konkursa “Foršais tētis” pirmās kārtas uzvarētāju vari uzzināt šeit!

Tātad, ja vēlies palepoties ar savu tēti – cik viņš foršs, jautrs, darbīgs, nenopietns vai kā citādi interesants, piedalies konkursā ”Foršais tētis”!

Kas tev jādara? Turpmāk redzamajā anketā aizpildi nepieciešamos laukus, īsumā apraksti, kāpēc tavs tētis ir foršs, un pievieno viņa foto – vienu pašu vai vari būt kopā ar viņu – kā tev labpatīk! Un neaizmirsti nospiest pogu ”Sūtīt”!

Un viss – tu un tavs tētis piedalāties fotokonkursā, kurā populārākais no tētiem tiks pie balvas – dāvanu kartes 100 eiro vērtībā no “XSports”! Redz, varbūt sanāks ne tikai palepoties, bet arī iepriecināt savu tēti ar balvu! Turklāt atceries – ja dalīsies ar sava tēta iesūtīto foto sociālajos tīklos un aicināsi arī savus draugus balsot par tavu tēti, iespēja laimēt balvu tev būs daudz lielāka!

Iesūtīt bildes un balsot par tētiem vari līdz 16. februāri, plkst. 12.00.

Veiksmi un neaizmirsti ieslēgt TV3 katru trešdienu plkst. 21.00, kad rādīs jauno ”Tēta nedienas” sezonu!

Padalies ar foršo tēti!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl