Tauta mēģina atbildēt, kādi ir orgasmu veidi

Komentāri

Kamēr gaidām nu jau kārtējo sarunu šova Sokolovs par seksu sēriju, atskatīsimies uz iepriekšējās nedēļas raidījumu, kurā tā vadītājs devās noskaidrot tautas viedokli – cik tad orgasmu veidu patiesībā eksistē.

Aleksandrs Sokolovs piektdienas raidījumus parasti sāk ar vēršanos pie cilvēkiem ar sava raidījuma galveno tēmu. Tā kā iepriekšējās nedēļas galvenais temats bija orgasms, viņš cilvēkiem jautāja, kādus tad dzimumakta kulminācijas veidus tie zina. Sokolovs bija pārsteigts par to, cik cilvēki esot neizglītoti šajā jautājumā, jo regulārākās atbildes bija vai nu vaginālais, vai arī kautrība kameras priekšā runāt par ko tādu. Tikai viens cilvēks video noslēgumā diezgan raiti, it kā būtu gatavs šim jautājumam, atbildēja, ka ir trīs orgasmu veidi – vaginālais, klitorālais un anālais.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl