“Tas tik bija piedzīvojums”! “Blonde Voyage” labāko momentu izlase – Latvijas seksīgāko blondīņu šova pēdējā sērija!

5 komentāri

Vasaras sākumā TVPlay un Skaties.lv lūdza atsaukties blondīnēm no visas Latvijas, lai viņas uzdrīkstētos piedalīties pirmajā blondīņu sacensībā Latvijā – šovā Blonde Voyage! Pieteicās vairāk kā simts dalībnieču, bet balsojuma un žūrijas vērtējuma rezultātā tika izvēlētas sešas labākās, kuras aizstāv gan Latvijas blondīņu godu, gan arī pašas savu, protams. Galvenā balva – tituls ”Latvijas labākā blondīne” un 500 eiro liela naudas balva!

Kamēr jūs skatītāji vērojat šo pēdējo šova Blonde Voyage sēriju, meitenes tikmēr spēlē dungošanas spēli – atmini dziesmu! Pie ruļļiem, vai austiņām, ķērusies – Vlada!

Meitene šovā ieradās pietiekami sapucējusies, lai dotos uz kādu smalku vietu, bet ne jau uz Laser tagu, kas bija blondīņu pirmais pieturas punkts! Meitenes protams pamatīgi iejutās un viņām nācās arī pacīnīties! Arī atceļā no Laser taga tieši Vlada bija tā, kas izcēlās un uzturēja komunikāciju meiteņu vidū!

Bet ne tikai pašā šova sākumā Vlada izleca uz pārējo meiteņu fona. Viņa bija spridzeklis visa šova garumā!

Elīna jau otrās dienas rītā atrada konfliktu ar Vladu. Meitenēm bija uzdots stilistes uzdevums un Elīna nevis uzlaboja Vladas tēlu, bet tieši otrādi, lika meitenei raudāt!

Pēc skatītāju komentāriem, Elīna uz pārējo meiteņu fona likās vispelēkākā, bet beigās meitene tik ļoti atvērās un sevi parādīja, ka iemantoja gan pārējo dalībnieču, gan skatītāju acīs uzticību!

Viktorija šovā ieradās ar vislielāko čemodānu. Meitenei bija sarūpēti vismaz trīs tērpi katrai dienai! Pārējās dalībnieces īpašus komentārus izteica šovmeņa Edgara Toretto ciemošanās laikā izspēlējot Atklātības orākula spēli, kur Viktorija saņēma piezīmes par izvēlēto tērpu Evitai!

Viktorija ierodoties viesu mājā bija pirmā, kas paziņoja, ka neko tādu nebija gaidījusi – viņa šurp braukusi uz kādu smalku restorānu nevis šādu viesu māju, kur apkārt nav redzama dzīvība un ir daudz citu problēmu!.

Evita ir šova Blonde Voyage uzvarētāja, titula ”Latvijas labākā blondīne” ieguvēja un 500 eiro lielas naudas balvas laimētāja.

Meitene, kura par spīti vīra aizliegumam nepiedalīties šovā, vēlējās izmēģināt savus spēkus, un redz kā beigās viss izvērtās – arī vinnēja! Lielākā daļa no pārējām dalībniecēm uzvaru paredzēja tieši Evitai, jo meitene atbilstot tam, kādai jāizskatās, jābūt un jāizturas, ja esi ”Latvijas labākā blondīne”.

Antra ir vientuļā māmiņa, kura viena pati audzina divus mazus puikas. Viņa ar savu stāstu aizkustināja ne tikai pārējās dalībnieces un skatītājus, bet arī viesus!

Kā jau visas, Antra šovā ieradās uzvarēt – viņa visiem atklāti pateica, ka vēlas, lai šis šovs mainītu viņas dzīvi, gan morāli, gan finansiāli! Beigās meitene palika godalgotajā otrajā vietā, bet tas meiteni neapmierināja. Pārdzīvodama, viņa sāka domāt, ko darījusi nepareizi un kādas kļūdas šova laikā pieļāvusi! Taču atskatoties, tieši pārējās dalībnieces kopvērtējumā pārsvarā tieši Antrai lika visaugstākās atzīmes! Bet tas meiteni atstāja otrajā vietā!

Talita šovā ieguva godalgoto pēdējo vietu – meitene nemaz nepārdzīvoja, tieši otrādi, šovu pameta ar smaidu, jo izteica, ka šāds foršs pasākums viņai nav bijis sen! Meitene kaut kādā veidā šova laikā nepatiku iemantoja Vladas acīs un meitenes viena otru kopvērtējumā vērtēja viszemāk!

Lai gan meitene pēc pirmā acu skata liekas mierīga – tieši viņa bija tā, kura iestājās aizstāvēt Elīnu konfliktā ar Vladu un tieši šovmeņa Edgara Toretto viesošanās laikā spēlējot patiesības spēli Atklātības orākuls izteica savus komentārus.

Lai vai kādas intrigas, attiecības un drāmas izveidojās meiteņu starpā – visas kā viena atzīst, ka nenožēlo piedalīšanos šovā un ja būtu iespēja, to noteikti atkārtotu!

5 komentāri