”Tas bija 4. aprīlis, 2019. gads.” Jurčiks atklāj, kas pielicis punktu viņa narkotiku postam

5 komentāri
”Tas bija 4. aprīlis, 2019. gads.” Jurčiks atklāj, kas pielicis punktu viņa narkotiku postam

Šova ”Jurčika ceļš” jaunākajā sērijā Juris ieradies Ģintermuižas slimnīcā, lai satiktu atkarību profilakses speciālisti Baibu Klausu. Tieši ar viņas un Minesotas programmas palīdzību Juris pirms nu jau gandrīz diviem gadiem pielicis punktu atkarībai, kurā bija ieslīdzis desmit gadu garumā.

”Tas bija 4. aprīlis, 2019. gads,” laiku, kad aizvēris ”Minesotas” programmas durvis un sācis jaunu dzīvi, atceras Juris. Jā, nav bijis viegli uzreiz nostāties uz kājām, bet nu Juris iemācījies sadzīvot ar savu slimību.

Nu viņš lepojas ar to, ka spēj dzīvot skaidrā, zudusi agrāk ierastā nervozitāte. Arī tēvs, ar kuru Jurim attiecības narkotiku lietošanas dēļ ļoti sašķobījušās, esot novērtējis dēla izmaiņas, abu attiecības uzlabojas.

”Es labprāt uzrakstītu vēlreiz savu dzīvesstāstu, bet sākot no 4. aprīļa. Tur man jau pavisam cita dzīve sākās,” neslēpj Juris.

”Bija viss, izņemot heroīnu.” ”Lauku sētas” Jurčiks atklāti par 10 gadiem, ko pavadījis narkotiku atkarībā

Viņš vēlas pateikt lielu paldies Ģintermuižas speciālistiem par palīdzību un laicīgu ”acu atvēršanu”. ”Katru otro dienu pasakos Dievam par visu labo, kas man dots. Liekas, ka sirds attīrās, pazūd naids. Jūtos daudz, daudz, labāk,” tā Juris.

Viņš ir pārliecināts – bez speciālistu un programmas atbalsta galā nebūtu ticis.

”Domāju, ka bez Minesotas programmas būtu vēl lielākā ”tūtā” iekšā. Šaubos, ka pats saviem spēkiem būtu ticis no tā vaļā, jo es biju mēģinājis jau vairākas reizes. Un rezultāts bija nulle,” atceras Juris, kuram iepriekš rekords bijis viena diena skaidrā.

Viņš ieradies Ģintermuižā, lai pateiktu paldies slimnīcas personālam. Bet vakarā jau gaida nākamās svinības – ciemošanās pie ‘’NeTikLabi’’’vīriem…